Любов дуже делікатна, тендітна!..

Любов дуже делікатна, тендітна!..

Світ став дуже нерозумно ставитися до любові. Люди хочуть її негайно. Вони хочуть, щоб вона була як розчинна кава: замовив – і готово.

Любов – не щось таке, що ви можете зробити; але коли ви зайняті чимось іншим, любов трапляється сама.

Є прості речі, які можна робити: сидіти поруч, дивлячись на місяць, слухаючи музику … – безпосередньо з любов’ю нічого зробити не можна. Любов дуже делікатна, тендітна.

Якщо ви станете на неї дивитися пильно і прямо, вона зникне. Вона приходить, тільки тоді коли ви робите що-небудь інше, застає вас зненацька. Не можна прагнути до неї прямо, як стріла. Любов не мішень. Це дуже тонке явище; дуже скромне. Якщо ви підете напролом, вона сховається. Якщо ви зробите щось прямолінійне, то не знайдете її.

Любов – делікатне мистецтво; вона поза сферою ваших дій. Іноді настають ці рідкісні, блаженні моменти … немов віє щось з позамежного.

Ви більше не на землі, ви в раю. Читаючи разом книгу, ви глибоко нею поглинені, і раптом виявляється, що в вас обох виникло почуття легкості.

Щось оточує вас обох нібито аурою … повний спокій. Але ви не робили нічого безпосередньо: тільки читали книгу або довго довго гуляли, йшли, тримаючись за руки, проти сильного вітру – і раптом це сталося …

Любов завжди застає зненацька.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!