Любов шукати не потрібно, вона сама вас знайде

Любов шукати не потрібно, вона сама вас знайде

Ніколи не потрібно шукати кохання, воно прийде до вас самостійно.

Часто ми створюємо в голові слайд ідеальної особистості, яка рідко існує в реальності. Як тільки відкинути цей слайд подалі — перед вами одразу відчиняться двері для справжнього кохання. Він (Вона) з’являться раптово, але що з цим робити далі, вирішувати вам.

Перестаньте слухати оточення, відкиньте принципи та мрії — все це пихаті забобони щодо стосунків. І ще: завжди залишайтеся собою, ні в якому разі не зраджуйте собі, живіть відповідно до свого кредо. Тоді в життєвому дзеркалі не з’явиться жодних прикрих викривлень.

Інколи люди створюють ідеал з реальної особистості. Додають декілька бажаних рис та стараються не помічати негативу. А потім, коли партнер не відповідає цим вимогам, вони розчаровуються та ідуть ні з чим зі стосунків.

Але інша людина — це не пасивний предмет, а жива істота, яка активно реалізує свій намір. Може бути, у вас щось і вийде зі слайдом, але це буде малоефективно, тому що людина не стоїть постійно в просторі варіантів, а весь час рухається.

Поки ви будете уявляти собі «ідеальну людину», хтось земний, який може дійсно вас ощасливити, пройде повз.. Міжособистісні відносини — це той випадок, коли потрібно саме спілкуватися з живою людиною, а не витати в мріях і хмарах.

Ви згідні з цією думкою?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!