Людей, які нас оточують, потрібно вибирати так само ретельно, як їжу, яку ми щодня споживаємо…

Людей, які нас оточують, потрібно вибирати так само ретельно, як їжу, яку ми щодня споживаємо…

Людей потрібно пускати в життя дуже обережно.

Це я говорю з власного досвіду. Потрібно завжди слідкувати, що ти говориш, що ти думаєш, і з ким спілкуєшся. Це певна гігієна духовного життя. Чим більше світла ти будеш пускати, тим краще буде тобі. Від сміття потрібно впевнено віддалятися.

Можливо, за цим принципом живу не тільки я. Багатьом людям здається, що в житті вибору немає. Потрібно бути милим та люб’язним, щоб сподобатися усім. Якщо тебе ображають — дивись на все крізь пальці, а, може, взагалі ти винен у всьому.

Але не потрібно так мислити. Вибір є завжди. Ми самі обираємо, де і з ким нам спілкуватися. Ми формуємо наш спосіб життя, і якщо в ньому щось йде не так, як ми бажаємо, то винні в цьому не інші. Візьміть штурвал у свої руки. Не дозволяйте іншим впливати на ваш вибір та життєву позицію.

Нещодавно прочитала історію про Чарльза Діккенса і його дружину, яку він всіляко публічно принижував, коли вона йому набридла, а на горизонті з’явилася нова, молода жінка. Так ось, авторка висловила дуже точну, на мій погляд, думку:

«Критика – це коли нас не люблять. І хочуть позбутися. Але не зізнаються в цьому навіть собі.»

Люди віддають іншим те, що живе у них всередині. Злі люди будуть засмічувати ваше життя. Оточуйте себе добрими, щирими та коханими людьми. Тоді у вашому житті все налагодиться.

Що ви думаєте з цього приводу?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!