Мій хлопець-іноземець кличе до себе, але квитки купувати не хоче. Боюся летіти в чужу країну без грошей

Мій хлопець-іноземець кличе до себе, але квитки купувати не хоче. Боюся летіти в чужу країну без грошей

Пів року тому я познайомилася в соціальних мережах з чоловіком з іншої країни. Я навчаюсь, працюю, тому на знайомства вживу часу взагалі не залишається. Він вже з перших днів говорив, що хоче навідувати моє місто. Згодом ми стали переписувалися чи не щодня, обмінювалися фото, спілкувалися через відеозв’язок, розповідали один одному найпотаємніше.

Цей хлопець здавався мені спорідненою душею, однак на мої запрошення в гості, він знаходив безліч відмовок, а сказав, щоб я завітала в гості. Мені не виходило з навчанням і так згодом ентузіазм до зустрічі згас.

Я просто втратила від нього голову і не можу переривати спілкування. Я розумію, що якщо мислити логічно, то він би сам мав приїхати до мене, але йому зараз не виходить, а я думаю, щоб на свята полетіти до нього. Він ще й постійно говорить про те, що якщо я не приїду, то наші почуття скоро погаснуть, але я не хочу його втрачати.

Правда, я дуже боюся наодинці летіти в чужу країну, а ще він не сказав, де я там маю жити, за шо харчуватися. Це все коштує великих грошей. Хоча я йому неодноразово ще до цього говорила про свою маленьку зарплату, а він мені казав, що тобі потрібно шукати іншу роботу. Єдина, у чому він мене запевнив, що витрати за розваги він бере на себе, хоч щось добре.

Я розумію, що в іноземців інші порядки, але ж це він говорив, що приїде до мене. Я спочатку не планувала такі витрати. А якщо я взагалі йому не сподобаються і він покине мене в абсолютно чужій країні?

Порадьте, як мені вчинити? Я так його кохаю…

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!