Місце, де люди не хворіють і живуть понад 160 років!

Місце, де люди не хворіють і живуть понад 160 років!

На межі Індії і Пакистану є місце, яке люди називають «оазисом молодості». Місцеві жителі тут не хворіють і виглядають молодо. За легендою цю маленьку державу заснували воїни Олександра Македонського.

Ці люди говорять на своїй мові, спорідненість якого до цих пір не встановлено ні з одною з мов світу. Плем’я Хунза не знає ні раку, ні серцево-судинних захворювань.

Хунзи купаються у крижаній воді навіть при лютих морозах. 40-річні жінки у них виглядають як дівчата, в 60 років зберігають стрункість і витонченість фігури, а в 65 років ще народжують дітей.
Шотландський лікар Мак Каррісон зазначає,    що споживання білка у цих людей на нижчому рівні. Калорійність становить в середньому 1933 ккал на добу і включає в себе 50 г білка, 36 г жиру і 365 г вуглеводів. Навесні, коли фрукти ще не достигли, а зимові запаси вичерпуються, люди харчуються тільки компотом з кураги. Триває це від 2 до 4 місяців.

Взагалі, влітку місцеві харчуються сирими фруктами і овочами, взимку – висушеними на сонці абрикосами і пророщених зернами, овечою бринзою.

У 1984 році один з хунзакутів –   Саїд Абдул Мобуд , прибув в лондонський аеропорт Хітроу. Відповідно до паспортом, чоловік народився в 1823 році і йому виповнилося  160 років . У Мобуда було відмінне здоров’я і здоровий глузд.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!