Ми нікого не зустрічаємо випадково

Ми нікого не зустрічаємо випадково

Ніщо не випадково. У цьому світі, де нам пощастило жити, кожна зустріч і випадкове знайомство служить визначеною метою.

Іноді нам потрібні люди, щоб пробудити нас і допомогти змінити напрямок нашого життя; іноді – щоб підбадьорити нас і нагадати, хто  ми на цій землі. А іноді це ті, які зустрічаються нам лише на мить.

За іронією долі, ми не повинні знати призначення кожної людини, яку ми зустрічаємо, але ми повинні залишатися відкритими всьому, що приносить з собою кожне нове знайомство.

Іноді варто подивитися на весь світ як переплетення ниток – срібних або червоних, кожна з яких відображає зустріч з конкретною людиною, може навіть ще не трапилася.

Все наше життя – це взаємодія один з одним . І хоча сучасні технології, інтернет, соцмережі намагаються переконати нас в тому, що ця взаємодія можна звести до мінімуму, щось змінюється в нашій свідомості, коли ми розуміємо, що все в житті відбувається не випадково.

Не всі зустрічі повинні бути тривалими: іноді вони можуть тривати лише мить. Може, щоб затримати вас, щоб ви не потрапили в ДТП, або щоб зустрілися з потенційною любов’ю. Іноді Всесвіт посилає нам людей, щоб допомогти в нашому житті, навіть якщо вони не стануть для нас чимось важливим.

Іноді на життєвому шляху ми починаємо втрачати себе. У повсякденній суєті і турботах ми забуваємо про те, ким хотіли стати, про що мріяли (і мріємо досі), хто ми насправді. Ми просто продаємо себе дорослою і відповідального життя, забуваючи, які ми справжні.

І це навіть не про місце роботи або місті для життя, це про душу і внутрішнє світовідчуття.
І ось є люди, які приходять в наше життя, щоб допомогти нам зрозуміти, хто ми, щоб ми почали бути собою.
Люди, які важливі на мить.

Коли ми починаємо розмову з випадковим попутником і ніяк не можемо зупинитися. Або коли ми просто обмінюємося посмішками з проїхавшою на сусідньому ескалаторі людиною. І це здається дійсно якимось неземним зв’язком, який просто повинен бути.

Просто тому що хтось не залишається в нашому житті надовго, не означає, що у зустрічі з ним немає сенсу і мети.  У всього є сенс.

І саме ці невидимі нитки, які єднають нас один з одним, і роблять життя в цьому світі таким приголомшливо непередбачуваним, тому що ми ніколи не знаємо, коли зустрінемо того, хто змусить нас змінити своє життя.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!