Ми всяку шушваль не обслуговуємо…

Ми всяку шушваль не обслуговуємо…

Хочу розповісти ситуацію яку спостерігав днями. Увечері йшов з роботи  і зайшов в кафе купити склянку кави, на касі була невелика черга (першим стояла бабуся на вигляд або бездомна або дуже малозабезпечена, два молодих хлопця, чоловік середніх років і я).

Так ось ця бабуся сказала продавцю  що вона замерзла і попросила налити їй стаканчик гарячої водички.

Я відразу вирішив, що продавець зараз відмовить бабусі і спробує її вигнати, щоб не псувати “імідж” закладу,але я помилився, продавець приготував їй чай, навантажив повний пакет всякої випічки, упакував булку хліба, посадив за столик і сказав що зараз принесуть гарячий супчик. Бабуся не вірячи в своє щастя стояла і мало не плакала.

Так як це зайняло якийсь час,  два хлопця ззаді почали голосно обурюватися, кричати, що в кафе в центрі міста не повинні пускати, а тим більше обслуговувати всяких бомжів і всяку шушваль. Коли ж настала їхня черга замовляти, продавець не звертаючи на них уваги почав приймати замовлення у стоячого за ними чоловіка.

Два хлопця обурилися, що їх пропустили отримали від  продавця відповідь: «ми всяку шушваль не обслуговуємо». Ви б бачили реакцію хлопців, вони криками і образами зажадали покликати менеджера.

Коли прийшов менеджер і дізнався всю ситуацію, він просто послав тих хлопців і попросив більше до них в кафе не приходити. Так ось, якщо продавець або менеджер того кафе читає це, то знайте, ви вчинили правильно. А тим двом хлопцям хочу побажати навчитися поважати інших людей і бути ввічливішими.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!