Найгірше в зраді те, що вона надходить від найближчих людей

Найгірше в зраді те, що вона надходить від найближчих людей

Зрада подібна рваній рані, яку треба ефективно заліковувати.

В якийсь момент життя майже кожному з нас доводилося зіткнутися із зрадою. Найсумніше, що зазвичай зраджують найближчі люди: батьки, брати та сестри, кращі друзі та подруги. Це дуже боляче. Якщо не впоратися зі своїми почуттями, вони поступово задушать вас, позначившись на всіх сторонах життя, інформує.

Як же пережити цей біль з мінімальним збитком для себе? Ось 5 цінних порад:

Поговоріть з тим, хто вас зрадив

Люди дивляться на одні й ті ж речі по-різному. Те, що одному здається відвертою зрадою, може виявитися прикрим нерозумінням. Ось чому так важливо обговорити свої почуття з кривдником.

Як пояснює свої справжні наміри уявний зрадник? Дайте йому можливість порозумітися. Немає ніякого сенсу тримати в собі злість і розлад, якщо всі «зради» у підсумку зводяться до банального нерозуміння. Затаєна на людину злість неминуче перекинеться і на інші сфери вашого життя — як особисті, так і професійні.

Не піддавайтеся жадобі помсти

Зрада може настільки сильно зачепити, що вас охопить незбориме бажання відігратися. Але як би ви не злилися, не піддавайтеся цій спокусі! Помста непродуктивна і нічого не вирішує. Вона лише продовжує страждання і заважає зціленню.

Мстити — це все одно що завдавати собі непотрібний біль. Чим більше ви тривожите рану, тим більше страждань привносите у власне життя. Тому утримайтеся від спокуси помститися. З часом ці почуття пройдуть і ви зрозумієте, що мали рацію, відмовившись від ідеї відповісти ударом на удар.

Спробуйте відіспатися

Цілющий сон — справжній Божий дар людству. Коли вам сумно чи важко під вантажем проблем, що навалилися, можна поспати та зібратися з думками. Звичайно, з ранку проблеми повернуться, але зате у вас з’являться нові сили, щоб впоратися з ними.

Усвідомивши зраду і розлютившись на зрадника, спробуйте лягти спати. Коли ви прокинетеся, ситуація постане перед вами набагато ясніше і чіткіше.

Відпочиньте

Коли на вас обрушилася біль зради, найкраще короткочасне рішення — це уникати людину, яка зрадила Як фізично, так і віртуально. Іншими словами: не бачитися, не листуватися, не заходити на його сторінку в соцмережах.

Обов’язково дайте собі час відпочити. Порвіть всі зв’язки. А якщо він сам спробує зв’язатися з вами, спокійно поясніть, що вам потрібен час, щоб усвідомити його вчинок. Попросіть його з повагою поставитися до вашого рішення і залишити вас у спокою.

З часом ваші почуття заспокояться, а полум’я люті згасне. Тоді ви зможете більш раціонально і холоднокровно зважити всі «за» і «проти», щоб вирішити, як бути далі.

Попросіть про допомогу

Не варто недооцінювати важливість дружньої підтримки. Неважливо, одна людина вас підтримає або десять.

Коли вам потрібна емоційна, фізична або соціальна допомога, не соромтеся про неї попросити. Оточіть себе близькими людьми та дозвольте їм висловити свої думки і точки зору на те, що трапилося.

Звичайно, пройде чимало часу, перш ніж ви зможете пережити зрадництво й знайти в собі сили з ним впоратися. Але коли пройде початковий шок, вам стане набагато легше зрозуміти ситуацію. А поки цього не сталося, довіртеся тим, кому можна довіритися!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!