Найкрутіший психолог в світі: 6 правил, які змінять ваше життя назавжди

Якщо в цьому світі є щось справжнє, то це той факт, що ми живемо в суспільстві людей, деякі з яких нам подобаються, а деякі ні. Що має на увазі навчання терпимості і «відпускання» тих, хто приносить негатив і страждання в наше життя.

На щастя, є професіонали, які винесли уроки з життя і зробили правильні висновки, і від них ми можемо отримати необхідні поради для подолання різних життєвих ситуацій.

Російський психолог Михайло Литвак опублікував понад 30 книг з особистісного розвитку і добре відомий у всьому світі. У Росії його вважають «батьком сучасної психології». Своїми працями він намагається попередити нас про різні психологічні блоки, з якими ми можемо зіткнутися протягом всього нашого життя і які заважають нам бути щасливими.

У Михайла Литвака багато порад, але ми зупинимося на найбільш важливих з них.

1. Організований, значить щасливий.

Це вірно. Щастя – це не наука, але його завжди легше досягти, якщо вести організоване життя. Як пояснює Михайло Литвак, важливо дбати про себе і вкладати енергію і мотивацію в прагненні досягти відчуття безтурботності і благополуччя, тому що ці почуття не з’являться відразу, а повинні підтримуватися вами самими.

2. Ми різні, ми всі думаємо по-іншому.

Це важко прийняти, але оточуючі нас люди не зобов’язані розділяти наші думки та ідеї. Це стосується і нас самих. Ми не зобов’язані погоджуватися з іншими або думати так само, як вони.

Але це не є перешкодою для розуміння один одного. Слід розуміти, що прийняття того, що всі різні – це спосіб збагатити себе завдяки здатності ділитися думками і обмінюватися ними. Люди часто відчувають страх перед лицем невідомого, і тому ми намагаємося переконати інших за всяку ціну.

Важливо навчитися слухати інших. Цей обмін змусить вас відчувати себе добре, і інші будуть відчувати себе добре.

3. Живіть для себе!

Ви, напевно, багато разів чули, що «наше щастя не залежить від щастя інших», але ця фраза не зовсім відповідає дійсності. Щастя – це щось унікальне всередині нас, і воно не повинно залежати від інших більше, ніж від нас. Проте, наш настрій часто залежить від оточуючих, і на нас впливають їхні проблеми або перепади настрою.

Хоч це і важко, але важливо відійти від негативного ставлення оточуючих, якщо ми хочемо бути щасливими. Давайте жити відповідно до наших потреб.

4. Вчіться жити зі своєю самотністю.

Здатність людини бути самотньою і медитувати багато говорить про її зрілість. Зріла людина не буде боятися самотності і не матиме проблем з самотністю, а навпаки. Немає сенсу намагатися заповнити свою емоційну порожнечу іншими людьми.

Щастя часто приходить через факт нав’язування моментів самотності, щоб примиритися з собою і навчитися любити себе. Так просто.

5. Стати своїм кращим другом.

Якщо ви хочете досягти щастя, почніть з того, щоб цінувати себе і прислухатися до себе. Ніхто не знає вас краще. Так чому б не подбати про свої власні думки? Чому б не витратити час на те, щоб послухати себе і переконатися, що ви цінний? Не очікуйте, що інші зроблять це для вас. Зробіть це для себе і для власного благополуччя.

6. Приберіть образу.

Вам завдавали болю, вас зрадили. Але все це можна подолати! Почуття невдачі часто породжує почуття глибокої незадоволеності і дискомфорту. І потім ми вибираємо винних у наших помилках і тих, хто заподіяв нам шкоди в якийсь момент життя.

Відпустіть їх! Нехай кожен живе своє життя як хоче і як може. Навчіться прощати, тому що марно повертатися до минулих подій, які не можна змінити. Одне тільки це відношення породжує обурення і негативні почуття, які можуть стати ненавистю, якщо ми не усунемо їх з першої хвилини.

Ніхто не говорить, що це буде легко, але ми можемо намагатися знову і знову, поки не досягнемо нашої мети.

Поради доктора Михайла Литвака дійсно прекрасні, чи не так?

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!