Народився невчасно … потрібно було вдруге заміж виходити

Народився невчасно … потрібно було вдруге заміж виходити

Працюючи в дитячому будинку, не втомлюєшся дивуватися людським вчинкам.

Цього разу до нас потрапив хлопчик – йому менше року.

Хороший, тямущий малюк і найголовніше – здоровенький!

Народився Єгорка в молодій сім’ї, де мама і тато ще вчилися в університеті. Дитина не була запланованою, а вагітність стала останнім каменем спотикання.

Хлопець будував кар’єру і дівчина не збиралася від нього відставати .  У сім’ї стали раз у раз виникали конфлікти. А коли народилася дитина, занурившись в побут і рутину, ніхто з подружжя і зовсім не хотів поступатися іншому і сім’я розпалася остаточно.

Але дивно інше. Дівчина зовсім не займалася дитиною і часто його залишала у подруги, щоб та гляділа за ним, сама ж активно влаштовувала особисте життя.

Коли малюкові було півроку, дівчина зустріла чоловіка, який запропонував їй одружитися, але виніс умову, що чужа дитина йому не потрібна, він хоче свою. Дівчина навіть не моргнувши оком погодилася, хлопець з багатої сім’ї, перед нею відкривалося море можливостей. Вона навіть не замислюючись віднесла сина в дитячий будинок і в заяві написала «народився не вчасно». Ми всі були в шоці від прочитаного.

До слова сказати, через рік вона хлопчика забрала назад, мабуть совість замучила. Та й чоловік незабаром після весілля з нею розлучився, підставивши її в якійсь спільній справі і сказав їй у слід:

«Жінка, яка відмовилася від своєї дитини заради грошей, мені не потрібна!».
Ну що ж – справедливо! Втім добре, що все добре закінчується.

Кожен має право на помилку, але добре, що вистачає сміливості їх визнавати і виправляти.

Всім любові і всіх благ!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!