Навчіться прощати і визнавати свої помилки

Навчіться прощати і визнавати свої помилки

Навчіться прощати і визнавати свої помилки! Якось я накричала на дочку, вона заплакала, пішла до себе, і чоловік намагався пояснити їй, що мама втомилася на роботі, от не стрималась і зірвалася. Вранці мені довелося зізнатися, що я була неправа, але ми звичайні батьки, які часом допускають помилки і некрасиві вчинки щодо неї.

Ми постійно працюємо над собою, намагаємося виправитися, але поки це не завжди виходить. Найголовніше, що вона не винна, тому я попросила у дочки вибачення, У кожної людини є свої сильні і слабкі сторони. Просила доньку зрозуміти це і не тримати на нас образу. Дочка відповіла розумінням, сказавши, що не ображається.

Все ж важкий цей процес виховання дитини, він довгий і практично нескінченний, але це вдячна робота, тому що в підсумку вона веде до душевного спокою.

В нашій сім запанував мир і спокій. Дочка не тримає каменя за пазухою, зростає спокійною і впевненою в собі дівчинкою. А це дає надію, що вона в своїй родині не допустить у вихованні своїх дітей наших загальних помилок.

Отже, що треба робити, щоб діти росли спокійними, щасливими, а головне – впевненими в собі. Неувага батьків призводить до відчуження, замкнутості дитини і тоді все важче стає розуміти один одного. Дитина стає некерованою, ще гірше, якщо втікає з дому, а йому то все і треба було, щоб батьки звернули увагу на нього, вислухали і зрозуміли.

Діти, обділені увагою і любов’ю, коли виростають, намагаються піти з дому. Старі образи обростають новими і вже, будучи дорослими, не можуть знайти спільної мови з батьками., Ніяк не можуть пояснити своїм батькам свої дитячі образи і переживання.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!