Навіть найсильніше серце втомлюється від поганого ставлення!

Навіть найсильніше серце втомлюється від поганого ставлення!

Вам не зробити щасливим того, хто не знає, що таке радість, повага і взаємність. Навчіться піклуватися про себе емоційно і бути сильними заради самих себе.
Навіть найсильніші з нас часом втомлюються від страждань, постійного неприйняття і спроб маніпуляції з боку оточуючих. Справа в тому, що сильне серце зовсім необов’язково є холодним або менш сприйнятливим до самовідданої любові і турботи. У всіх нас є свої межі, однак ті особистості, які звикли активно чинити опір, страждають більше і довше інших людей.

Нерідко ми помиляємося, вважаючи, що емоційно сильна людина – це той, хто вміє контролювати свої почуття. Сьогодні, незважаючи на легкість, з якою всюди застосовується термін «емоційний інтелект», ми як і раніше дотримуємося помилкових ідей. Наприклад, це стосується переконання в тому, що емоції є поняттям, протилежним розуму і логіці.

«Серце це багатство, яке не можна ні продати, ні купити: це дар», – Гюстав Флобер.
Представляючи собі людину з сильним серцем, ми миттєво малюємо того, хто ховається за товстою бронею. Того, хто не втрачає холоднокровність і рішучий погляд, тримаючи під контролем цей жорстокий і вимогливий світ любові і почуттів. Але сильна особистість далеко не завжди відповідає такому уявленню.

Емоційна стійкість і сила часто є відповіддю на зобов’язання перед іншими людьми. Сюди ж відноситься, наприклад, рішучість, спрямована на допомогу тим, хто цього потребує, а також бажання залишатися корисним і доступним для оточуючих.

Проста порада для людей, які втомилися бути сильними
Давайте уявимо собі бігову доріжку. Той, хто хоче бути сильним, звик підтримувати певну швидкість і долати певну дистанцію, часто перевищує їх можливості. Ці люди пишаються собою. Їх серце сильне, і вони думають, що можуть підтримувати такий темп до кінця своїх днів.

« Найголовнішого очима не побачиш », – Антуан де Сент-Екзюпері.
Але рано чи пізно їх звичний ритм порушать судоми, біль і виснаження. Швидкість бігової доріжки не зміниться, і люди навколо них продовжать рухатися в своєму темпі, навіть не помічаючи стану свого партнера, члена сім’ї або друга. Але людина з сильним серцем вже досягла своєї межі і не знає, як зупинити бігову доріжку і це руйнівне замкнуте коло.

Що ж нам слід робити в такому випадку? Сповільнитися? Ні. Самою адекватною реакцією буде зупинитися. Зупинитися для того, щоб серце могло зцілитися.

Прийшов час подбати про себе
Вам не потрібно брати перерву або сходити зі свого шляху. Ви повинні бути сильними заради себе, а не тільки заради інших людей. А для цього вам доведеться змінитися і перенаправити свої щоденні заняття в більш гармонійне, послідовне і здорове русло. Зупиніться на мить і подумайте над наступними можливими варіантами:

  • Уникайте конфліктів, проблем і ситуацій, у яких немає рішення. Ви і так витратили достатньо часу і енергії на речі і людей, які цього не вартували.
  • Не чекайте, що люди будуть вести себе так, як ви того хочете. Це незмінно веде до розчарування.
  • Усвідомте свої потреби. Прислухайтеся до них щодня, зробіть їх своїм пріоритетом.
  • Але найголовніше – пам’ятайте, що ви не герой. Ваша функція полягає не в тому, щоб робити неможливе можливим. Ви не чарівник і вже тим більше не будівельник мостів для з’єднання неіснуючих берегів.

Вам не під силу врятувати те, що не підлягає порятунку. А ще вам не зробити щасливим того, хто не знає, що таке радість, повага і взаємність.
Навчіться піклуватися про себе емоційно і бути сильними заради самих себе.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!