Не допускайте розвиток неврозу у дитини

Не допускайте розвиток неврозу у дитини

Ваша дитина постійно тягне пальці до рота, намагається гризти нігті в той час, коли нічого не встигає робити або просто замикається в собі і мовчить, а якщо починає говорити з вами, то в дуже грубій формі? Підсумок – він подорослішав, і у нього можуть бути абсолютно свої плани і розваги.

А якщо він ще вчиться, йому задають багато уроків, чадо не встигає їх зробити, так як увечері у нього зустріч з другом. У дитини починається невроз! Він починає нервувати і психувати, при цьому, думаючи “ну чому так багато задали уроків, я ж не встигну з хлопцями погуляти!” Дитина, роблячи уроки, починає крутитися й смикатися на стільці, бере пальці в рот або олівець з ручкою.

Незважаючи на те, що невроз вважається хворобою, але це зовсім не так. Нервувати можуть всі люди. Як цьому  запобігти?

Діти найбільше нервують, коли дуже багато задають уроків і по дві години сидять на одному місці за однією справою, а їм треба більше розваг і різноманітності в житті. Тому намагайтеся, щоб ваше чадо сиділо за уроками приблизно п’ятнадцять хвилин і приблизно тридцять хвилин відпочивало, займаючись чимось іншим. Краще не завантажувати його одною справою більше сорока хвилин.

Допомога по господарству нехай займає хвилин десять. А буде краще, якщо ви разом з ним будете проводити більше часу. Наприклад, на вихідні, влітку їдьте на природу, а взимку катайтеся на лижах.

Щоб у дитини не розвивався невроз, привчайте його з найменших років все говорити вам, бути відвертими про мрії і бажання, а ви повинні намагатися всі мрії виконувати, але не всі відразу, а в міру надходження. Дитина повинна знати, що в житті треба і можна отримувати не все відразу, а поступово. Також не забороняйте йому зустрічатися з друзями. Якщо ваш учень нічого не встигає робити, то краще напишіть розклад дня і у вас разом все вийде!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!