Не забувайте, що люди не повинні бути ідеальними, щоб ви могли їх любити

Не забувайте, що люди не повинні бути ідеальними, щоб ви могли їх любити

Звільнившись від очікувань, ми починаємо цінувати те, ким є зараз. Починаємо цінувати любов, яка у нас є. Стаємо такими, якими могли стати – більш хорошими і добрими версіями себе.
Будь ласка, не забувайте, що людям не потрібно ставати найкращою версією себе, щоб ви могли почати їх поважати. Їм не потрібно ставати цільними особистостями, щоб заслужити право на відносини. І вони точно не повинні бути ідеальними, щоб їх можна було полюбити.

Прийняти це дуже непросто, адже нас виховують, розповідаючи, що правильно, а що неправильно, що прийнятно, а що ні, що можна виправдати, а що ні, що справедливо, а що несправедливо. Іноді ці уроки ведуть нас в правильному напрямку, а часом стають причиною того, що ми збиваємось зі шляху.

Правда в тому, що вміння любити неідеальну людину – це ще й уміння любити себе. Адже коли ми встановлюємо критерії для тих, кого збираємося прийняти або не хочемо приймати, то в підсумку поступово відштовхуємо їх від себе.

У разі невдачі (а це буває з кожним) ми починаємо зневажати і критикувати себе, а також вірити в те, що не гідні своєї власної любові і прийняття. Звичайно, це породжує впевненість в тому, що ми не гідні і чужої любові.

Усвідомивши, що нам не потрібно чекати, поки людина, нарешті, стане цілісною особистістю, щоб полюбити її, ми одночасно перестаємо чекати, поки самі станемо досконалими. Ми починаємо цінувати те, ким є зараз. Починаємо цінувати любов, яка у нас є. Стаємо такими, якими могли стати – більш хорошими і добрими версіями себе. І не тому, що ми боїмося опинитися відкинутими, а тому що знаємо – ми гідні чужого часу, гідні бути коханими і гідні жити, незважаючи ні на що.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!