Неважливо, через що ви проходите – сьогодні вибирайте доброту!

Неважливо, через що ви проходите – сьогодні вибирайте доброту!

Багато речей у житті завдавали мені болю . Багато людей підводили мене в найнесподіваніший момент. Моє серце було розбите, відносини були зруйновані, моменти упущені, образливі слова сказані. Я дуже багато разів реагувала на це злістю.

Але чому ми вибираємо злобу, коли відбувається щось неприємне? Що, якщо у відповідь на негативні обставини, думки, почуття і моменти ми будемо проявляти любов і доброту?

Простіше сказати, ніж зробити. Я по собі знаю, як важко прийняти труднощі з усмішкою, і це далеко не завжди виходить, але якщо зосередитися і взяти себе в руки, зазвичай у мене виходить.

Сьогодні мій намір – вибрати доброту.
Я вибираю доброту до себе та інших. Я вибираю подяку за все, що зі мною відбувається. Кожна проблема – це урок, а кожен урок – дар. Я буду проявляти любов і доброту, навіть коли мені складно.

Як навчитися проявляти доброту навіть в найважчі миті? Ось п’ять кроків:

1. Почніть день з медитації.
Порівняйте з собою. Подякуйте своєму тілу за те, що воно вас тримає, серце – за те, що воно вас береже, і розум – за те, що він вчиться разом з вами. Проявіть до себе доброту.

2. Дихайте.
Реагуйте на життя. Зробіть глибокий вдих, визнаючи всі труднощі і проблеми на своєму шляху. Видихайте повільно і усвідомлено, не допускаючи стресу і напруги. Посміхайтеся на видиху.

3. Увійдіть в свідомий стан.
Налагодьте зв’язки з розумом, тілом і духом. Відчуйте спокій і усвідомленість.

4. Прийміть те, що ви не в силах змінити.
Довіртеся всесвіту і зрозумійте, що стоїте на прекрасному шляху. Прийміть це з любов’ю і добротою.

5. Націляйте себе на доброту.
Подумайте про щось, що приносить вам радість і почуття любові. Нагадайте собі про це почуття. Нехай доброта наповнює вас від голови до серця і до кінчиків пальців.

Сформулюйте намір. Орієнтуйтеся на доброту. Виберіть доброту.

Далі буде легше, обіцяю!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!