Одного разу ти зміниш чиєсь життя, ставши кращим, що з ним траплялося

Одного разу ти зміниш чиєсь життя, ставши кращим, що з ним траплялося

Одного разу ти станеш людиною, яка допоможе комусь знову повірити. Ти повернеш йому його надії, вірніше йому його посмішку, допоможеш розправити крила і знову злетіти.

Ти будеш тією людиною, яка покаже, що він здатний на набагато більше, ніж думає.

Одного разу ти станеш тією людиною, яка проллє світло на все, що він ховає глибоко всередині.  Станеш для нього факелом в темряві. Будеш тим, хто поверне йому його впевненість в собі, візьме за руку і виведе з лабіринту страхів, в якому він загубився.

Одного разу ти станеш причиною чиєїсь посмішки. Ти будеш причиною його сміху, радості і сліз щастя. Ти будеш тією, хто допоможе бачити щось хороше в кожній миті життя. Тією, хто нагадає йому, що краса завжди в очах.

Одного разу ти станеш кращим, що коли-небудь траплялося з ним. Ти станеш відразу всім, що він шукав. Його другом. Любов’ю. Його Сонцем і Місяцем. Океанським припливом. Найяскравішою зіркою на його небі.

Людиною, якого, як йому здавалося, він уже ніколи не знайде. Його досконалою недосконалістю. Всім світом.

Любов звільнить тебе і дасть крила, щоб літати. Любов, яка дозволить рости і ставати краще.

Одного разу ти, нарешті, зрозумієш, чому у тебе нічого не виходило. Зрозумієш, чому ви так довго не могли зустрітися. І ще ти погодишся, що все, що було до нього – не було любов’ю.

Тому що одного разу ти зустрінеш когось, хто буде кращим, що траплялося з тобою. І ти відчуєш в своєму серці, що нарешті знайшла те, що шукала.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!