Одного разу ти зустрінеш того, з ким будеш відчувати себе спокійно

Одного разу ти зустрінеш того, з ким будеш відчувати себе спокійно

Одного разу ви зустрінете когось, з ким будете відчувати як треба.

Вам не потрібно буде переслідувати його в соціальних мережах, щоб дізнатися про нього інформацію. Вам не доведеться витрачати нескінченний час, аналізуючи кожну його дію. Вам не потрібно буде придушувати слова, які ви хочете сказати, і стримувати любов, яку ви відчуваєте до нього, побоюючись відлякати його.

Замість цього його наміри будуть кристально чисті. Він схопить будь-який шанс, щоб показати вам, наскільки ви цікавитеся ним в маленьких і продуманих речах, які він робить для вас. Він буде прагнути провести з вами час. Він буде готовий бути з вами, як з людиною, яку він шукав все своє життя.

Одного разу ви зустрінете когось, хто змусить вас знову повірити в любов.Ви знайдете цю людину, як тільки перестанете шукати. Коли ваші стіни будуть непроникні, без можливості проникнення сонячного світла. Ваша душа буде побита і зношена від усього обману, який ви відчули.

Проте, не дивлячись на те, що ви пережили, він зробить любов легкою і природною. Він змусить вас хотіти відкрити своє серце і довіру. Він змусить вас хотіти зробити стрибок віри і полюбити його, як ніби ви ніколи не страждали.

Одного разу ви зустрінете когось, хто відчуває те ж саме, що і ви. Він завжди каже правду вам невловимою брехнею і гламурними обіцянками, але буде ставитися до вас з щирістю. Він не буде приховувати стосунки, які у нього є з вами, і замість цього оголосить це з гордістю, щоб всі могли бачити.

Не буде ніяких сумнівів в тому, що він для вас. Не буде ніякої невпевненості в його почуттях. Не буде місця для плутанини в його намірах.

Насправді все стане простіше. Ви скажете, що у вас на думці, і ви опустіть свої страхи. Ви відмовитеся від контролю і відкиньте всі свої страхи і побоювання.

Ви відштовхне всю стару біль від свого болісного минулого і сміливо вступите в майбутнє з ним. Він покаже вам, що любов ніжна і красива – точно така ж, як ви завжди припускали. Він буде любити вас, як ви цього заслуговуєте.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!