Одного разу ви зустрінете вашу людину, і все навколо зміниться!

Одного разу ви зустрінете вашу людину, і все навколо зміниться!

Одного разу ви зустрінете того, кого просто відчуєте. Ви не будете сходити з розуму, почуття не будуть зашкалювати, і ваше серце не хворітиме на саму думку про нього. Не доведеться стежити за ним в соцмережах, щоб дізнатися, де він і з ким. Ви не будете проводити ночі, аналізуючи кожен його вчинок. Вам не доведеться стримувати себе в тому, що хочете сказати, стримувати любов, яку відчуваєте до нього в страху відлякати його. Вам не доведеться чекати якогось знака вище або відповідного часу, щоб бути з ним.

Замість цього, його наміри будуть гранично зрозумілі. Він буде використовувати кожен шанс, щоб показати, як багато ви для нього значите – в кожному вчинку. Він буде хотіти проводити час з вами, знаходити час. Він буде готовий бути з вами, немов він шукав таку все своє життя.

Одного разу ви зустрінете того, хто змусить вас знову повірити в любов. Закохаєтесь в кого-то, коли не будете шукати любові. Коли серце спорожніє після тих, хто заподіяв біль. Коли стіни навколо серця будуть непробивними. Ваша душа буде зношена від усього того, що пережили. І все ж, незважаючи на це, він зробить любов легкою і природною. Він змусить вас захотіти відкрити серце і довіритися. Він змусить захотіти повірити і полюбити його так, немов ніколи не обпікалися.

Одного разу ви зустрінете того, хто змусить вас відчувати себе собою. І будете собою поруч з ним. Вам не доведеться переконувати його, що він повинен любити. Не доведеться чекати, поки він зрозуміє, що до вас відчуває. Не доведеться соромитися, немов ви – його брудний секрет, який приховує від усіх. Все стане просто. Ви будете говорити те, що думаєте, не будете себе контролювати, не будете нічого боятися.

Ви відпустіть весь минулий біль і сміливо вступите в нове майбутнє з ним.

Одного разу ви зустрінете когось, що підходить саме вам, і зрозумієте, чому ні з ким іншим до цього не виходило. Він покаже, що любов ніжна і прекрасна – як ви і представляли. Він буде любити – так, як ви заслуговуєте!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!