Ось чому люди, які плачуть під час перегляду фільму – дуже сильні

Ось чому люди, які плачуть під час перегляду фільму – дуже сильні

 

Чому плач під час фільму означає, що ви ментально сильні?

Тому що сльози говорять про те, що у вас є схильність до прояву емпатії.

Емпатія – це навичка, яка дозволяє вам зрозуміти, що відчуває інша людина, за допомогою проекції цих емоцій на себе самого. Ви робите висновки, аналізуючи його ситуацію і поведінку. Наприклад, персонаж Діанна Трой з телесеріалу «Зоряний шлях: наступне покоління» – це ідеальне втілення людини, який не тільки симпатичний, але і вміє виявляти емпатію до оточуючих.

Плач під час перегляду фільму означає, що ви володієте здатністю переносити емоційний стан, який відчуває інша людина, на себе, виходячи з їх ситуації і виразу обличчя. Хоч ви і розумієте, що ця біль належить комусь іншому, наприклад, актор, ви знаєте, що могло б значить це для вас. Це може бути: поранення, скорбота, туга чи радість. Те ж саме ви відчуєте самі, якщо маєте почуттям емпатії.

Люди з таким характером повинні бути ментально сильні, тому що подібні емоційні виплески можуть з легкістю виснажувати фізичну енергію. Цей фактор є важливим соціальним досвідом, який часто не береться до уваги або просто недооцінюється. Схильність і вміння до співпереживання допоможуть вам досягти успіху в освіті, кар’єрі і відносинах.

Плач під час перегляду фільму пов’язаний з емоційним розвитком  і самооцінкою .
Дослідники, які вивчають дану поведінку під час перегляду фільмів, виявили, що з цим були пов’язані деякі риси характеру: емпатія, екстраверсія, жіночність, самооцінка і попередні рівні стресу. Жінки, які плакали під час фільму, з більшою ймовірністю повідомляли безпосередньо дослідникам, що їм сумно. Чоловіки діяли трохи по-іншому: якщо фільм викликав у них сльози, то вони ніяк не спостерігали свою емоційний зв’язок з кінострічкою.

Ментально сильні люди вважаються здатними взяти на себе провідну роль в соціальній взаємодії, що трохи суперечить образу персонажа, який викликав смуток. Проте, екстраверти здивували своєю реакцією на експеримент. Дослідники виявили, що їх риси характеру були пов’язані з плачем під час перегляду фільмів нарівні з силою его або рівнем самооцінки, що є явним проявом сильної ментальності.

Ви можете сказати, що люди, які плачуть під час фільмів, мають перевагу перед іншими. Подача емоційних сигналів, заснованих на тоні, міміці, мові тіла, мікро-виразах і вашому інстинкті, допомагає вам ідентифікувати, з яким типажем ви проводите час або збираєтеся спілкуватися. Це та інформація, за яку фахівці з маркетингу вбили б, тому що вона допомогла б їм дізнатися реакцію публіки на свій продукт.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!