Ось що місяць народження може розповісти про характер жінки

Не знаю яким чином, але якось замітила, що народжені в одному місяці люди часто мають схожі риси характеру. Ми вирішили розібратися, що ж спільного у різних дівчат, яких об’єднує місяць народження. І ось, що з’ясували!

Січень

Січневі дівчата неймовірно амбітні, але при цьому серйозні і навіть консервативні. Вони не люблять говорити про свої почуття та підпускають до себе тільки людей свого інтелектуального рівня і схожих поглядів.

Лютий

Народжені в лютому – романтичні натури, і в спілкуванні з ними потрібно проявляти неабияке терпіння. Їх не вкожен зрозуміє через постійну зміну настрою. Їм від природи дано вміння мислити абстрактно. І ще: якщо ви їх зрадите, то більше вже не побачите!

Березень

Березневі коти. Харизма і шарм. Це вірні й віддані натури. Вони чарівні і милі дівчата, але не варто їх розчаровувати, бо тоді вони раз і назавжди змінять своє відношення до вас!

Але все одно – жити поруч з людиною, яка народилася в березні, – суцільне задоволення.

Квітень

В квітні, як правило, народжуються дівчата, здатні легко налагодити стосунки практично з будь-якою людиною і наділені якостями дипломата. Правда, при цьому більшість з них досить ревниві, і, якщо ви підірвали їх довіру, краще тікати подалі. У той же час квітнева дівчина може зробити вас найщасливішою людиною на Землі. Відкриваються вони лише тим, хто завоює їх довіру.

Травень

Травень – місяць жінок, в чиєму характері є постійність і відданість принципам. Вони дуже привабливі, що, втім, нерідко поєднується з важким характером, і під загрозу потрапляє будь-який чоловік, що мав нещастя в них закохатися. Тому, якщо ви зустрічалися з травневої штучкою, ви її не забудете ніколи. Навіть не намагайтеся)

Червень

Цікава, товариська і творча – три головних характеристики червневої панянки. Проблема в тому, що вони спочатку говорять, а потім думають. Але вони краще скажуть правду в очі, ніж за спиною. І так, до речі, їх варто побоюватися – чоловік легко може стати іграшкою в їх маленьких ручках.

Липень

Дівчата, яким пощастило народитися в середині літа, – чесні, красиві, загадкові і дуже розумні. Вони не люблять конфліктів і дуже чесні з кожним. Але, якщо ви їх обдурите хоч раз, назавжди втратите. Пам’ятайте це.

Серпень

Ті, хто народився в серпні, несуть по життю дивовижне поєднання егоїзму і великого доброго серця. Не варто сваритися з ними, рано чи пізно така дівчина все одно виграє. Серпневі жінки наділені винятковим почуттям гумору, але терпіти не можуть насмішок і знущань над собою.

Їм завжди подобається бути в центрі уваги, і від її нестачі з боку протилежної статі вони майже ніколи не страждають. В їх присутності чоловіки буквально втрачають голову…

Вересень

Це місяць дисциплінованих, добрих і прекрасних жінок. Вони ніколи не прощають зрадників. І, якщо ви зробите їм боляче, вони будуть шукати помсти. І знайдуть її.

Вони цінують довгострокові відносини і ніколи – на одну ніч. У той же час у них високі запити щодо партнера. Як то кажуть, виживуть тільки гідні.

Жовтень

Жовтневі дівчата володіють сильним характером, гострим розумом і закриті від публіки. Душу свою такі відкривають не кожному і не завжди, боячись, що їм туди наплюють. Інші жінки часто недолюблюють їх через заздрість.

Листопад

Це жінки, які на крок попереду інших і легко розпізнають брехню. Не грайте з ними – це ігри з вогнем. Все, що потрібно знати про таких дівчат, так це те, що ніколи не варто питати їх думки, якщо ви не готові почути правду.

Грудень

У грудні народжуються нетерплячі, але щасливі панночки. Вони, так би мовити, завжди знайдуть спосіб вийти сухими з води. Вони вміють підняти настрій і наділені відкритим серцем. Вкрай цілеспрямовані – вони завжди отримують те, що хотіли.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!