Ось що психологи знають про людей, які плачуть часто і з будь-якого приводу

Ось що психологи знають про людей, які плачуть часто і з будь-якого приводу

Ми плачемо з різних причин – це може бути і злість, і радість, і смуток. Деякі вважають плач ознакою слабкості, але не дарма кажуть, що  сміливим можна вважати тільки того, хто не ховає свої сльози .

А ще багато людей навіть не здогадуються, ЩО ПЛАЧ КОРИСНИЙ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я.
Ось що думають психологи про тих, хто завжди готовий розплакатися:

1. ПЛАЧ – ОЗНАКА ГАРНОЇ ЛЮДИНИ І ГАРНОГО ДРУГА.
У тяжкі моменти хтось може поплакати на вашому плечі, а ви можете виплакатися їм в жилетку. Досить розплакатися, випустити з себе весь біль і відкритися людині, яка розуміє вас і може допомогти.

2. ПЛАЧ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВИ НЕ БОЇТЕСЯ СВОЇХ ПОЧУТТІВ.
Втрата близьких, стрес, гнів, ненависть, смуток, деякі недуги типу підвищеного цукру крові, гормональний дисбаланс і навіть такі явища, як сумні пісні і фільми, – всі ці фактори і причини роблять нас вразливими і можуть викликати сльози.

Коли ви не стримуєтеся, це не тільки викликає розуміння оточуючих, але і дає вам сили, щоб впоратися зі своїми почуттями.

3. ВИ ВМІЄТЕ ВПОРАТИСЯ ЗІ СТРЕСОМ.
Коли ви дозволяєте собі розплакатися в будь-якій ситуації, це діє як очищення, як звільнення від важких глибоких думок. А якщо довго тримати їх в собі і не давати їм виходу, це може привести до серйозних психічних проблем.

4. ПЛАЧ – ОЗНАКА СИЛЬНОЇ ЛЮДИНИ, ЯКУ НЕ ХВИЛЮЄ РЕАКЦІЯ ОТОЧУЮЧИХ.
Іноді ми відчуваємо таку слабкість і безнадію, що замикаємось в собі. Ми приховуємо біль і тугу за удаваною посмішкою, яка все одно нікого не обманює. Серйозні почуття неможливо ігнорувати.

Ті, хто не боїться плакати, – сильніші за всіх, адже вони можуть управляти своїми емоціями. Стримувати сльози і ніколи не плакати – шкідливо!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!