Ось що відбувається з дітьми, чиї батьки зраджують один одному

Ось що відбувається з дітьми, чиї батьки зраджують один одному

Подружня зрада – один з найбільш болючих ударів для будь-якої сім’ї. Ситуація стає ще гірше, якщо у пари є діти.

Віримо ми в це чи ні, але вони теж страждають від зради одного з батьків, і роблять свої висновки. Діти все розуміють, навіть якщо не говорять про це, і можуть страждати дуже довго після самої події.

Ось лише деякі прояви, які з’являються у дитини в разі зради одного з батьків:

Паніка і параноя.

Дитина виростає невпевненою в собі, і підозрює всіх оточуючих в невірності. Будь-які його відносини будуть супроводжуватися страхом.

Втрата віри в любов.

Сім’я може не розпастися після зради. Однак дитина все одно буде впевнена, що любов і сім’я – несумісні.

Втрата довіри.

На додаток до параної в інтимних відносинах, дитина може втратити можливість довіряти взагалі всім. Це може виразитися в нездатності заводити дружбу з ким-небудь.

Схильність до зради.

Батьки – завжди першочерговий приклад для дитини, і він з великою ймовірністю може повторювати їх помилки. Мало того, невірність може йому здаватися нормальним проявом будь-яких відносин!

Віддалення від сім’ї.

Передбачається, що сім’я – зона безпеки, де дитину завжди захистять і підтримають, і де немає місця поганому … Але це більше не так. Втрачаючи довіру до найближчих, малюк почуває настільки глибоке розчарування, що воно може зруйнувати всю його систему цінностей.

Вибір між батьками.

Розлучення через невірність гірше, ніж звичайне, де батьки залишаються рівними. Тут же дитина навряд чи захоче залишитися з тим, хто зрадив. Але і пішовши з іншим, він не зможе позбутися від травми, – спогади будуть переслідувати його де завгодно.

Сім’я – це борг не тільки перед чоловіком, але і перед усіма її членами. І невірність не пройде безслідно … НІКОЛИ!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!