Ось що відповіла ця жінка на запрошення колишніх однокласників

Ось що відповіла ця жінка на запрошення колишніх однокласників

Шкільні роки – це особливий час в житті кожної людини. Тому настільки популярні періодичні зустрічі однокласників, де дорослі люди зустрічаються, щоб згадати минулі часи і розповісти про своє теперішнє життя. Але чи всі з нас хотіли б знову побачитися зі своїми однокласниками?

Героїня нашої історії – шведка по імені Анніка. Одного разу вона отримала запрошення на зустріч однокласників. Ця пропозиція застала її зненацька – на жаль, у неї залишилися не найприємніші спогади про однокласників.

Анніка відповіла на це запрошення постом в Фейсбуці:

«Дорогий клас 9B, Дякую за запрошення на наш 20-річний ювілей.

Не можу повірити, що минуло вже стільки років з тих пір, як ми закінчили школу. Іноді здається, все було вчора. Здорово, що про ті роки у вас залишилися приємні спогади.

Для мене той період до сих пір залишається самим темним в життя.

Ви, напевно, пам’ятаєте, що на восьмому році навчання я перейшла в інший клас? Лише для того, щоб не чути більше тієї тиші, з якої ви висловлювали свою відразу, коли я просто йшла по коридору; щоб уникнути вашого тупого сміху за моєю спиною і постійних холодних поглядів, які я не переставала на собі відчувати під час уроків. Деякі з вас особливо постаралися.
Найцікавіше в цих образах те, що вони ніколи не забуваються. Навіть після 20 років. Я все ще чую ваш пискливий голос в голові, який постійно нагадує мені про те, що я нічого не годна. Звичайно, всередині я знаю, що це не так.

Але зараз я впевнена – ви виросли в хороших людей. У деяких з вас вже є діти. Я сподіваюся, що вони ніколи не будуть прокидатися зі страхом в душі через те, що їм треба йти в школу. Ніхто цього не заслуговує.

PS До речі, замість того, щоб здати гроші на поїздку в Стокгольм, я пожертвувала 2000 $ організації, яка бореться зі шкільними глузуваннями ».

Після цього статусу багато колишніх однокласників Анніки написали їй листа з вибаченнями. Через 20 років їх відносини нарешті налагодилися. Давайте поважати один одного.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!