Останній лист Стіва Джобса про те, що дійсно важливо в житті!Прочитайте обов’язково

Останній лист Стіва Джобса про те, що дійсно важливо в житті!Прочитайте обов’язково

Стіва Джобса можна сміливо назвати культовою особистістю останніх десятиліть.

Мільйони людей вдячні йому за унікальну продукцію. Незважаючи на всі багатства, Джобсу вдавалося залишатися простою людиною.

Хочемо нагадати вам останні слова Стіва, які він виголосив у лікарняній палаті. Це послання чіпає за найтонші струни душі … Мабуть, воно буде сильніше тієї знаменитої промови, яку Джобс виголосив перед випускниками Стенфорда і її багато цитують донині …

«Мені вдалося досягти вершини успіху в світі бізнесу. Багато хто вважає, що моє життя – це уособлення успіху.

Але зізнаюся, крім роботи, у мене не так багато радостей. І взагалі, багатство – це тільки факт життя, до якого я просто звик.

На даний момент я лежу на лікарняному ліжку і згадую все моє життя. Тепер я зрозумів, що багатство і визнання, якими я так пишався, втратили своє колишнє значення перед обличчям нової смерті.

Коли в темряві я дивлюся на зелене світло, що йде від апарату життєзабезпечення, і чую характерний механічний звук, я відчуваю наближення смерті і дихання Бога.

Тепер, коли у нас достатньо грошей, саме час подумати про абсолютно інші питання в житті, не пов’язані з багатством …

У житті є набагато важливіші речі. Можливо, для когось це відносини, для інших – мистецтво чи дитячі мрії …

Постійна гонка за наживою перетворює людину на маріонетку. Це сталося і зі мною. Бог наділив нас почуттями, щоб ми могли розповісти про свою любов близьким.

Багатство, яке я нажив в своєму житті, я не можу взяти з собою. Все, що я понесу з собою, – це лише спогади, пов’язані з любов’ю. Ось справжнє багатство, яке має слідувати за вами, супроводжувати вас, давати вам сили йти далі.

Любов здатна подолати величезні відстані. У житті немає меж. Досягайте висот, які ви хочете досягти. Ідіть туди, куди кличе вас серце. Це все в ваших руках.

Маючи гроші, ви можете найняти купу людей, які возитимуть вас, робити щось по будинку або роботи. Але ніхто не візьме ваші хвороби на себе.

Матеріальні речі, які ми випускаємо, ще можна знайти, заробити, відшукати. Але є одна річ, котру ніколи не знайдеш, якщо ти її втратив. Це життя.

Неважливо, скільки вам зараз років і чого ви домоглися. У нас у всіх настане день, коли завіса опуститься вниз …

Ваш скарб – це любов до своєї сім’ї, коханої, близьких, друзів …

Бережіть себе. Дбайте про інших »

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!