Остання ситуація мені відкрила очі на все те, що відбувається

Остання ситуація мені відкрила очі на все те, що відбувається

Остання ситуація мені відкрила очі на все те, що відбувається та на тих людей, які мене оточують.

Перед новорічними святами я посковзнулася та й впала і на ногу мені наклали гіпс. Переміщатися мені було дуже складно, через що на роботі мене попросили «піти». Працювала адміністратором і не могла цілий день стояти на ногах.

Зараз вже пройшов час, нога майже відновилася і я в пошуках роботи. У мене двоє дітей тринадцяти і восьми років, тому я не могла опускати рук. Жили ці місяці трохи з заощаджень, перебивалися макаронами та гречкою. Період ще й такий, що діти почали хворіти.

Подруга прийшла до мене в гості на каву й вирішила дістати з холодильника молоко. Відкрила і обімліла – мій практично пустий холодильник настільки її вразив, що вона відразу запропонувала мені позичити грошей. Я аж розплакалася.

Подруга була шокована, що ніхто з рідних мені не допомагає. Батьки живуть в достатку, мама на пенсії, а тато начальник на виробництві. Брат працює за кордоном, і всі в курсі моєї складної ситуації.

Я не хочу просити у них гроші, мені дуже не зручно, ніби не є вже крайня ситуація, на гречці ще живемо. За кватиру не плачу вже декілька місяців, добре що хоть аліменти скоро прийдуть. Подруга моя наголошувала, що не потрібно соромитися у таких ситуаціях, а відверто просити про допомогу.

Але мені дуже соромно, у кожного свої проблеми та витрати. Надіюсь, що швидко знайду роботу. Правда, мені не потрібні гроші, якби хтось приніс хоча б пакет з продуктами.

Думаю, що я сама впораюся. Рідні якби хотіли допомогти, то б це зробили ще спочатку.

А ви як вважаєте?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!