Останнє прохання матері до сина перед смертю…

Останнє прохання матері до сина перед смертю…

Це історія, яка не може не викликати сльози. Дуже часто ми не цінуємо те, що роблять наші батьки. Вони завжди поруч з моменту нашого народження, завжди терплячі. Вони вчать нас не тільки дрібницям, але і тому, як долати труднощі в житті.

Коли вони досягають певного віку, вони мають потребу в тій турботі, якої потребували ми, будучи дітьми. Іноді вони самі обирають, що простіше віддати своїх батьків в спеціальні будинки для людей похилого віку – чи то через брак часу, чи то тому, що для них це – найпростіший шлях. Але насправді, для літніх батьків – це справжні муки.

Ця історія про одну сім’ю, що складалася з тата, мами і сина. Після смерті батька син вирішив віддати мати в притулок. Причиною тому (за його словами) була нестача часу і терпіння. Після відправки матері в притулок син став зрідка відвідувати її.
Одного разу йому зателефонували і сказали, що його мати дуже хвора і помирає. У розпачі син примчав до притулку. Він намагався дізнатися, чи може він щось для неї зробити, на що мати йому відповіла:

«Я хочу, щоб ти встановив вентилятори в притулку, так як їх тут немає. Крім того, купи нові холодильники для того, щоб не псувалася їжа. Дуже часто протягом цих років я йшла спати, нічого не поївши ».

Це прохання дуже здивувало сина, і він запитав у мами, чому вона так довго чекала, щоб сказати йому це. Мати подивилася на сина і сумно відповіла:

«Синку, я змогла звикнути до голоду і до спеки. Це не так страшно. Чого я дійсно боюся, так це того, що до цього не звикнеш ти, коли твої діти тебе віддадуть в місце, схоже на це … »

Будь ласка, поділіться цією статтею для того, щоб навчити людей цінувати своїх близьких.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!