Перш ніж ти знову віддаси комусь своє серце, прочитай ці рядки

Перш ніж ти знову віддаси комусь своє серце, прочитай ці рядки

Ніколи не погоджуйся на щось менше, ніж ти заслуговуєш. Ти пройшла довгий шлях, щоб бути там, де ти зараз. Ти пережила стільки болю, що у тебе вже не залишилося сліз.

Ніколи не дозволяй нікому брати від тебе краще, не дай нікому влади над твоїми слабкостями. Розумій глибину твого серця і прийми свої недоліки, щоб побачити красу, що ховається за твоїми шрамами.

Ніколи не дозволяй йому роздобути тебе без боротьби. Ти побудувала навколо себе стіни з осколків твого розбитого серця, і вони такі ж великі, як і твоя новонабута любов до себе. Не дозволяй нікому зруйнувати ці стіни, поки він не вирішить залишитися назавжди.

Ніколи не втрачай сну через те, хто згадує про тебе тільки після опівночі, коли йому нудно або самотньо. Ти не заслуговуєш такої любові.

Ніколи не витрачай час на того, у кого немає часу на тебе, бо ти потрібна йому, тільки коли він хоче заповнити порожнечу в своєму серці.

Ніколи не випрошуй чиєїсь уваги, тому що ти заслуговуєш більшого. Не плач через те, хто навіть не помічає змін у тому, як ти посміхаєшся.

Ніколи не витрачай енергію на нестабільні відносини з несподіваними «привіт» і несказанними «поки».

Ніколи не сумнівайся в своїй здатності любити, тому що ти знаєш, як це – відчайдушно жадати любові, адже тобі розбивали серце.

Ніколи не сумнівайся в собі, тому що ти досить хороша, щоб любити і бути коханою.

Ніколи не поспішай, не погоджуйся на «майже відносини». Не недооцінюй себе і свою здатність любити, тому що ти відповідаєш перед собою за своє щастя.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!