Усвідомлюєте ви це чи ні, але ваша підсвідомість багато в чому керує вашою особистістю – і її не можна обдурити! Ваші очі бачать всю картину цілком, але психіка вихоплює саме той образ, який важливий для вас в цю хвилину.

Хочете дізнатися, що турбує вас прямо зараз? Подивіться на картинку і скажіть, яку тварину ви побачили першим! Ось що значить ваша відповідь:

1. Вінценосні журавлі.

Якщо ви першим помітили двох птахів на передньому плані, ви відчуваєте себе самотньо. Ви хочете говорити про свої почуття, але боїтеся, тому що думаєте, що вони незначні і неважливі для інших.

Не придушуйте свої почуття і навчіться довіряти своїм друзям і близьким. Якщо щось вас турбує, досить просто поговорити про це. Можливо, ваші друзі навіть не знають, що вони вам потрібні. Не забувайте, що демонстрація почуттів – це не ознака слабкості.

2. Синій папуга.

Зараз період, коли ви відчуваєте себе трохи втраченими і самотніми. У сучасному суспільстві ми найчастіше спілкуємося за допомогою повідомлень, електронних листів і картинок. Це чудово, але деякі люди настільки звикли до віртуального спілкування, що взагалі розучилися розмовляти.

Сходіть на вечірку або концерт, попередньо залишивши вдома всі гаджети, які можуть перешкодити вам знайомитися і спілкуватися з людьми.

3. Жирафи.

Якщо ви першими помітили жирафів, ви турбуєтеся про свою роботу і відчуваєте велику фінансову нестабільність. На жаль, сьогодні багато людей стикаються з тиском на робочому місці, і коли на ринку росте конкуренція, все стає ще складніше. З іншого боку, технології розвиваються швидкими темпами, тому нам всім потрібно вчитися чомусь новому, щоб йти в ногу з часом.

Якщо ви думаєте, що ваша професія або спеціальність вимагає нових навичок, будьте чесні з собою і усвідомте, над чим слід працювати.

4. Зебри.

Зараз вас турбує ваше здоров’я або здоров’я близької вам людини. Причому турбує настільки, що ви вже не можете нормально їсти і спати.

Щоб дізнатися, що не так з вашим здоров’ям, покажіться лікарю і пройдіть необхідне обстеження. Губитися в здогадах – тільки погіршувати ситуацію.

5. Леви.

Вас турбує вантаж зобов’язань, які ви носите на плечах. Ви так сильно піклуєтеся про інших, що починаєте часом забувати про себе. Оточуючим здається, що ви – дуже сильна і витривала людина, а ви відчуваєте, що готові вибухнути в будь-яку хвилину.

Навчіться говорити слово «ні». Зрозумійте, що немає нічого поганого в тому, щоб час від часу бути трохи егоїстичним і приділяти час і увагу собі.

6. Пантера.

Якщо першою ви помітили пантеру, значить причина стресу в ваших стосунках. Ви думаєте, що втрачаєте зв’язок з коханою людиною, і часто не знаєте, як виправити ситуацію в кращу сторону.

Постарайтеся згадати, як ви себе почували на початку відносин. Можливо, вам треба всього лише відкрито поговорити з партнером. Спілкування – кращий спосіб вирішити проблеми в сім’ї.

Як вам результат? Правдоподібно?

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!