Плакало все село. Вовк з останніх сил тягнув пораненого хлопчика до людей

Плакало все село. Вовк з останніх сил тягнув пораненого хлопчика до людей

Ця історія трапилася в звичайному карпатському селі. Розсташоване воно було на полонині поряд з дрімучим лісом. Одним з мешканців цього села був Микола, якому нещодавно виповнилося п’ять років. Друг був у нього лише один — вовк на прізвисько Сірий. Народилися два друга майже в один день.

Місцевий дурник приніс сусідам на хрестини Колі маленьке щеня. Батьки не відмовилися такому дарункові. Ніхто і не здогадувався, що це зовсім не собака, а справжній дикий вовк.

Час минав … Сірий підростав разом з Колею. Вони стали нерозлучними друзями. Де Коля, там і Сірий. Ходив за ними буквально крок в крок. Біда прийшла раптово… На день народження матері приїхало багато родичів, вовка посадили на ланцюг. Батьки були заклопотані, готували цілий день страви та накривали на стіл.

Лише після обіду виявили, що хлопчика в дома нема. Шукали малого всім селом, ніхто нічого не бачив і не чув.

Люди вже і до лісу дійшли, і нікого. Згодом хтось почав жартувати, щоб відчепили вовка : «нехай шукає, хоча це марно, не собака ж …».  Але вирішили спробувати. Як тільки його звільнили з ланцюга, той одразу чкурнув у темряву лісу. Ніхто і не очікував такої реакції.

На другу добу після трагедії знайшли хлопчика. Грибник виявив лежачого в лісі Колю, який обома руками обхопив Сірого. Хлопчик був увесь в клаптиках грязного одягу та з подряпаним обличчям. Одразу викликали швидку допомогу, зібралося все село.

Хлопчика намагалися врятувати медики, які згодом забрали малого до лікарні. Сірий так і залишився лежати. У нього була спухла шия від укусу гадюки. Вовк з останніх сил тягнув малого з лісу, щоб врятувати. Останнє, що він бачив — це білі халати лікарів.

Люди були вражені людським вчинком вовка. Вони плакали, плакало все село. Сірого поховали на краю села біля великої сосни. Жителі села поставили на місці поховання вовка красивий пам’ятник.

Як тільки Микола приїжджає в село, одразу йде до пам’ятника свого друга, який колись врятував його від загибелі.

Ви б змогли залишити у себе вовка?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!