Побачене на зображенні розповість, як ви розставляєте пріоритети у своєму житті

Побачене на зображенні розповість, як ви розставляєте пріоритети у своєму житті

У нашому житті дуже важливо правильно розставляти пріоритети. Адже, на жаль, наші людські сили далеко не безмежні. Поділяючи все на першочергове та другорядне, нам набагато легше справлятися з повсякденними завданнями.

Це також стосується і загального підходу до життя. Хтось вважає за краще побудувати кар’єру і заради цього готовий пожертвувати своєю родиною, часом і відпочинком. Хтось же навпаки – націлений на сімейне життя.

Є також і ті, хто прагне свободи, не обмежуючи себе ні в чому. Хтось заради коханої людини готовий піти на найбожевільніші вчинки, а хтось упевнений, що істина найважливіше.

А як ви розставляєте свої пріоритети? Пройдіть тест і дізнайтеся. Для цього вам потрібно подивитися на картинку і відповісти, що на ній ви побачили насамперед.

1. Пісочний годинник

Вам важливий Ваш стан. Ви не бажаєте старіти, не бажаєте втрачати нікого і нічого. Заради цього Ви готові на багато що. Саме це у вас в пріоритеті. Ви бережете те, що у вас є, іноді навіть на шкоду здоровому глузду. Ви сперечаєтеся з часом і часто дуже успішно.

2. Сережки

Ви турботливий чоловік. Ви готові пожертвувати своїми інтересами, своїм матеріальним комфортом, інтересами багатьох людей і своїми принципами заради того, що б у Ваших рідних було комфортне і щасливе життя. Ви невпинно і методично робите все, що б досягти цієї мети

3. Корона

Ви владна і безкомпромісна людина і визнаєте тільки свої принципи і свої пропозиції. Ви впевнені в справедливості своїх бажань. Кожен, хто сперечається з Вами викликає у Вас роздратування і досаду. Ви вважаєте, що люди, які не згодні з вами суперечать Вам лише з-за своїх амбіцій, в той час як Ви пропонуєте проекти для блага всіх.

4. Ланцюг

Ви в полоні у своєї порядності. Якщо Ви даєте слово, Ви стримаєте його, як би незручно це було Вам і близьким Вам людям. Ви пожертвуєте навіть здоров’ям і справою, але виконаєте те, що Ви обіцяли. Ви поважаєте себе і це головне у вашому житті.

5. Кільце

У Вашому житті дуже важливі почуття. Ви живете серцем, а не розумом. Ви не переносите біль і смуток близьких людей і готові на будь-які поступки, аби ваша рідна людина перестала страждати. Ви часто корите себе за м’якість характеру і слабовілля, але можете жити тільки так і не інакше.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!