Почніть свій ранок з 6-ти простих речей!

Почніть свій ранок з 6-ти простих речей!

Правильно почати свій день – дуже важливо.
Перші кілька хвилин після пробудження мають дуже сильний вплив на весь день. Від того, як ви їх проведете, залежить не тільки ваш настрій, але і продуктивність.Було би відмінно мати будильник, який стежить за вашими біологічними ритмами і подає тихий ненав’язливий сигнал в найбільш підходящий для цього час. Адже якщо з глибокого сну вас виводить гучний рев будильника, то таке пробудження негативно впливає на ваше самопочуття, і, не виключено, що протягом дня ви будете відчувати себе втомленим і незібраним.
Але перемога над будильником – це тільки початок битви.

1. Хоча б на 15 хвилин забудьте про телефон, ноутбук або планшет.
Після пробудження ви можете хіба що вимкнути будильник на телефоні, після чого не можна піддаватися спокусі і перевіряти повідомлення в соціальних мережах, листи в пошті і т.д. На цю процедуру ви без зусиль знайдете час протягом дня, не ставайте рабом технологій. Ваше ранок повинно належати тільки вам! До речі, допомогти подолати спокусу допоможе відключення виведення повідомлень на головний екран.

2. Замініть каву на воду з лимоном.
Чашка теплої води з соком лимона містить безліч вітамінів. Саме такий напій слід пити вранці до сніданку. Вода з лимоном запускає в вашому організмі метаболізм, і як раз в цей час він найкраще спалює жир, зберігаючи м’язову масу. А ще лимон добре очищає порожнину рота і дає заряд енергії.

Очевидно, що таке правило може стати справжнім випробуванням для кавових наркоманів. Але вже через кілька днів ви зможете відмовитися від кави і позбутися від залежності.

3. Правильно вставайте.
Як же ми звикли до того, що в разі невдач завжди можна сказати: «Я встав не з тієї ноги». Тому ми пропонуємо вам раз і назавжди вирішити цю проблему, якщо, звичайно ж, ваш організм дозволяє вам це.
Спочатку слід повернутися на правий бік, потім підняти своє тіло і встати з рівною спиною (Не сутулячись). Це найкращий спосіб піднятися з ліжка, він знімає напругу з серця і спинних м’язів. Нехай правильний підйом буде вашим ранковим ритуалом.

4. Позначте свої цілі на день.
Визначте перелік справ, які вам належить сьогодні виконати. Зробити це можна лежачи в ліжку, під час приготування сніданку або в будь-який інший момент. При цьому не навантажуйте себе: обмежтеся трьома пунктами. Що це може бути? Наприклад, ви можете запланувати візит до лікаря, відвідування тренажерного залу і ланч з друзями.

5. Розтяжка або зарядка.
Цей пункт є очевидним, але все ж так багато людей ігнорують його. Ви можете зробити розтяжку прямо в ліжку, просто витягнувши руки, ноги і шию. Або ж зробіть кілька вправ вже після того, як ви встали з ліжка. Робіть зарядку або розтяжку до тих пір, поки ви остаточно не прокинетеся і не «розбудите» всі свої м’язи. Завдяки такому простому пункту ваше тіло досить швидко стане готовим до трудового дня.

6. Медитуйте.
Вам може здатися, що для медитації вранці абсолютно немає часу. Але ж спосіб і тривалість ви завжди обираєте самі. Медитація може бути корисною навіть тоді, коли триває всього лише кілька секунд.
Ми рекомендуємо вам сісти в зручне положення і зосередитися на своїх думках. Це допоможе досягти ясності розуму, налаштуватися на благополучний і успішний день всього за одну хвилину.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!