Почніть цінувати себе…

Почніть цінувати себе…

Іноді в голові поселяється дивна ідея. Ми вирішуємо, що кращий спосіб піклуватися про себе – постійно працювати над собою і самовдосконалюватися. Незважаючи на досягнення, ми не можемо повірити у власну цінність. Говоримо, що не реалізували потенціал. Незважаючи на всі зусилля, продовжуємо переконувати себе, що недостатньо хороші. Ми ніяк не можемо добитися визнання – в першу чергу, від самих себе.

Думаємо, що любити себе – значить виправляти недоліки, ставати краще і сильніше, наближаючись до ідеалу. Самі створюємо нереалістичні очікування, а потім дивуємося, чому нещасні і незадоволені життям. Ми вважаємо, що повинні вдосконалювати себе, щоб заслужити трохи любові і визнання. Але це помилка, ми не зламані речі і не потребуємо лагодження.

Звичайно, в житті буде багато болю і поразок. Ми будемо завдавати болю тим, хто любить нас, і підводити тих, хто значить для нас найбільше. Буде багато сліз, будуть моменти, коли ми почнемо ненавидіти відображення в дзеркалі.

Ми не ідеальні, ніколи не зробимо досить по недосяжним мірками світу і не зможемо налагодити життя на сто відсотків.

Але не варто проводити життя в гонитві за недосяжним ідеалом. Не потрібно відмовлятися від щастя і спокою і витрачати час, щоб залатати “діри» в собі. Ми не ідеальні, і це прекрасно. Ми цінні самі по собі – такі, які є.

Я не кажу, що потрібно взагалі перестати працювати над собою. Але часто ми зациклюємось на те, чого у нас немає. Нас поглинають думки про нескорені вершини, і ми забуваємо, хто ми насправді. Ми фокусуємося на тому, що хочемо змінити в собі, і забуваємо про свою безумовну цінність.

Згадайте про те, що подолали. Ці події зробили вас тим, хто ви зараз. У кожного трапляються моменти поразок, невдоволення душею і тілом. Але коли чогось досягаєте, що не знецінюйте себе і шлях, який пройшли.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!