Практика очищення від негативу і образ!

Практика очищення від негативу і образ!

Для того, щоб прискорити процес досягнення цілей, необхідно провести процес очищення від негативних думок.

Образи і негатив іноді настільки сильно перешкоджають нашому успіху, що ми просто не можемо повноцінно жити. Вони сковують нашу душу, а «невиплаканий» клубок у горлі може навіть перерости в хворобу.

Після цієї практики у вас звільниться величезна кількість енергії, яку ви зможете направити на виконання своїх бажань. Вам стане легше дихати, деякі бажання почнуть виконуватися самі собою, можуть зрушити з місця справи, які вам не вдавалося вирішити роками.

Найважливіше в очищенні – це пробачити всіх, хто вас коли-небудь образив і себе в тому числі. Ця процедура досить неприємна, але дуже важлива. Після того, як ви очистите свої думки, результати можуть послідувати негайно.

Отже, що ж необхідно для того, щоб виконати цей не зовсім приємний процес?

По-перше, чесно і відверто зізнайтеся собі в тих якостях свого характеру, які заважають вам спокійно жити – це можуть бути заздрість, ревнощі, образа, злість, ненависть, комплекс неповноцінності і т.п. Можна навіть записати на папері ці якості. Найголовніше – будьте чесними з собою. Іноді дуже складно визнати, що ви заздрите або ревнуєте.

Закрийте очі і повільно уявляйте все своє життя від моменту народження до сьогоднішнього дня. Не поспішайте, постарайтеся вловити всі подробиці.

Якщо ви хочете позбутися від ревнощів, постарайтеся згадати, хто вам заподіяв в житті біль, після якого ви маєте цю якість?

Можливо, вам коли-небудь зрадили або кинули?

Згадуйте все настільки детально, наскільки це можливо.

Згадайте свою першу невдалу любов, зраду друзів, образи на батьків.

Можливо, над вами сміялися в школі, або подруга сказала, що ви товста в цій сукні? Переживіть це ще раз.

Плачте, страждайте, перенесіть заново цю дитячу або вже дорослу біль.
Так, це дуже важко.

Але для того, щоб позбутися від того, що вас мучить, необхідно пережити це ще раз. Коли ви відчули біль від нанесеної образи, згадали, хто її вам заподіяв, скажіть подумки цій людині «Я відпускаю тебе з Богом. Я прощаю тебе. Тепер я вільний ».

Це можуть бути навіть найближчі люди.

Щиро, усвідомлено вибачте їх. Плачте, кричіть, але потім відпустіть …

Звільніть місце для нового, світлого життя.

Якщо ви правильно все зробите, то відразу ж відчуєте втому і величезне полегшення. Потім прийміть душ і відпочивайте в цей день!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!