Правильні слова і думки перед сном впливають на наш стан вранці

Правильні слова і думки перед сном впливають на наш стан вранці

Одна з кращих речей, яку ви можете зробити для свого розумового благополуччя перед сном, це просто відсторонитися від світу, розслабитися і усвідомити, що неважливо, наскільки сьогодні був складний день, завжди є ймовірність того, що завтра буде краще!

Щоб створити ваш завтрашній день, коли ви ляжете спати, будьте вдячні навіть за маленькі речі, які трапилися, якщо щось було не так, як ви хотіли, переграйте це в своєму розумі так, як ви б хотіли. Як тільки ви почнете засинати скажіть це: «Я глибоко занурююсь в свій сон і прокинуся повним енергії. Завтра буде найпрекрасніший день в моєму житті. »

Якщо ви заснете напруженим і зануреним в погані думки, ви прокинетеся з цим важким тягарем на наступний ранок. Лежіть в ліжку і шукайте позитивні аспекти цього моменту, наприклад, яке у вас зручне ліжко, яка тепла і зручна кімната, погляд, розум, очі, як добре себе почуває ваше тіло зараз, як добре бути живим!

«Я вже засинаю, в той час як я буду спати, мої думки не будуть активні, моя привабливість зупиниться, моє фізичне тіло повністю освіжиться на кожному рівні. У мене буде хороший сон і я прокинуся з новими силами і позитивним настроєм. »

Медитація солодкого сну: закрийте очі, почніть з глибоких вдихів, відчуйте себе розслабленим. Відпустіть будь-яку напругу на тілі. Скажіть собі «Я відпускаю минуле і всі свої жалі. Я відпускаю майбутнє з усіма турботами. Я живу тільки справжнім моментом, де я вільний від будь-яких очікувань і перебуваю в стані миру.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!