Про те, що насправді потрібно жінці. Думка психолога

Про те, що насправді потрібно жінці. Думка психолога

Існує міф, що сімейні узи потрібні більше жінці. Саме тому вона повинна створювати домашній затишок, але в свою чергу чоловік всього лише погоджується на сім’ю і шлюб.

Це не так. Ось деякі міфи.

Жінці потрібна самореалізація

Сенс в тому, що жінці потрібно реалізувати себе. Але так як ще 50 років тому, людство не давало жінкам повноцінно розвиватися в суспільстві, їй залишалася тільки вибирати сім’ю.

Зараз світ змінюється, і більшість жінок не готові йти з роботи, просто з-за чоловічого бажання.

Жінці потрібні діти

Жінка хоче бути мамою і мати дітей. Але зараз для цього зовсім необов’язково створювати сім’ю.

Відсутність чоловіка і наявність дитини іноді набагато полегшує життя. Так як багато чоловіків не хочуть усвідомлювати, що сім’я – це праця двох, а не готель, де «все включено» в якому можна спокійно сидіти на дивані, а жінка в вигляді прислуги ходить навколо.

Жінці потрібні гроші

Наші бабусі часто жили з чоловіками, так як їм потрібно було за щось жити. Адже, повноцінно працювати міг тільки чоловік.

Сьогодні жінки в змозі заробляти самостійно. Або націлена на це. Через це питання грошей закривається, як основа відносин.

Однак, є неймовірно багаті чоловіки, заради яких жінки готові на багато що. Але, якщо відверто, таких чоловіків перерахувати на пальцях.

Жінці потрібна любов

Без всяких сумнівів, жінці потрібно відчувати любов, турботу і ніжність. Також як і чоловікові. Однак для цього немає необхідності заводити сім’ю.

Жінка в наші дні не потребує відносин і сім’ї в тому вигляді, до якого ми звикли. Жінці потребує хорошого партнера, друга і пристрасного коханця. Ці всі речі, трохи відрізняються від того, коли відносини і шлюб будуються навколо прибирання в будинку і на кухонному столі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!