Про те, як бандитів розсмішив пес під час затримання

Про те, як бандитів розсмішив пес під час затримання

Мій тато розповів мені один дуже смішний випадок який стався у нього на роботі. Це не вигадка. На початку 2000-х він працював в міліції. Повинні були вони йти з перевіркою на притон. Це були рецидивісти. Небезпечні бандити. Тому було виділено багато людей для справи. Також виїхав кінолог зі службовим псом дублон. Порода німецька вівчарка.

Постукали в двері. Там запитали «Хто?». Ну вони і відповіли як завжди типу ЖЕК. Двері кубла відкрилися. Раптом у собаки щось клацнуло, пес як рвонув всередину. Всі працівники міліції намагалися утримати дублон, але марно. Стояв Женя – такий товстий дядечко, дільничний із сусіднього району. На нього залишалася остання надія.

Але пес мчав далі і нічого його не зупиняло. Раптом він прошмигнув між ніг здорованя і випадково зачепив Женька. Той осідлав пса. І так вони разом: дільничний верхом на вівчарці в’їхали в притон. Женя щось там кричав і розмахував пістолетом.

Так батько говорить, що ніколи більше не бачив, щоб бандити так сміялись. Вони просто по підлозі каталися. Навіть наручниками не довелося сковувати.

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!