Про закон бумеранга в житті

Про закон бумеранга в житті

З самого дитинства нас вчать бути добрими, не завдавати зла оточуючим і т.д. Швидше за все ми навіть не замислюємося, наскільки це важливо. Практика поколінь говорить про те, що все зроблене повертається з ще більшою силою.

Це означає, що закон бумеранга дійсно існує. Не має значення, чи віримо ми в нього чи ні. Він буде працювати і на нього ніхто не вплине.

Експерти стверджують, що наші думки, при необхідній частці дій, матеріалізуються. Виходить, що погані думки також можуть впливати на інших людей. Це дуже погано для нас, адже все, що ми шлемо іншим, повертається і до нас.

Це підтверджують і всі релігії. Вони запевняють, що в цьому світі все пов’язано. Більш того, такі навчання закликають бути добрими і милостивими буквально до всіх в цьому світі.

Варто ще сказати і про те, якщо ми бажаємо собі добра, то повинні бажати його і іншим.

Пам’ятайте, вкравши, ви точно не станете багатшими. Тим самим ви зробите собі ж гірше і приречете себе на додаткові страждання. Будьте акуратні з усіма своїми думками, бажаннями і діями.

Щоб не привернути до себе щось погане, досить лише бути позитивним. Думайте добре про інших і радійте цьому житті. Якщо постійно думати погано про своє життя, то будь-яка мета здасться недосяжною. Життя буде похмурим і сірим. Всі хочуть бути щасливим, тому залучайте до себе успіх лише добрими думками.

Слід пам’ятати про те, що всі наші біди починаються з нашої голови. Можливо, це безпосередньо пов’язано зі світоглядом. Практика показує, що треба частіше посміхатися, щоб інші стали посміхатися у відповідь. Це зовсім не складно, але ви помітите, як стане більше у вас друзів і життя налагодиться! 

Бажайте тільки хорошого і прагніть до кращого!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!