Про зміни в жінці, які відбуваються з віком

Про зміни в жінці, які відбуваються з віком

Краса і щастя, одні з найбільш важливих складових у житті кожної жінки.

Уявлення про ці речі змінюються протягом життя, змінюються бажання і можливості, змінюється сама жінка, як фізично, так і духовно. Але головна умова повинна дотримуватися, – щастя в очах і випромінювання краси. Без цього настає відчуття спустошеності, розгубленості і злості.

Ми, жінки, набагато емоційніше сприймаємо цей світ, нам потрібні не тільки факти, а й чуттєві відчуття, через них ми розуміємо це життя. Може в цьому зосереджено наше головне достоїнство і недолік.

Уміння любити і приймати себе такою яка є дуже складно, але з часом більшість з цим справляється.

Якщо проаналізувати як час і досвід дає можливість перетворитися і стати щасливішими, то розумієш, що все залежить тільки від нас. З віком з’являється свій стиль, розуміння особливостей свого тіла і як це можна обіграти, а недоліки перетворити в достоїнства. З роками з’являється впевненість у собі, яка робить жінку бажаною.

З’являються перші зморшки, які нагадують про моменти радості і нестримного сміху. Сам час не владний над пам’яттю, стає зрозуміло, що кожен день може бути наповнений щасливими моментами, залежить все тільки від того як сприймати.

Після народження першої дитини жінка перетворюється, краса змінюється, вона стає загадковою і наповненою. Така жінка притягує погляди, змушує задуматися про те, що такого вона спіткала.

Незабутнє враження і “відбиток” залишають сильні негативні емоції. І якщо, жінці вдалося пережити їх, то вона вже ніколи не буде колишньою. Пропадає юнацька незрілість, в чомусь навіть дурість. Це дає новий етап в житті, де на “нову” красу є нові цінителі, ті, хто може побачити і зрозуміти.

Згадайте свій стан з чоловіком, якого ви сильно любили або любите і, який відповідав вам взаємністю. Краса відразу ж оселилася на вашому обличчі і в серці. Ми перетворюємося від сильних емоцій. Це ще одна причина, яка робить наше життя наповненим.

З віком приходить вміння любити себе, в юному віці це зробити набагато важче, по-перше, ми оцінюємо красу з позиції “красивих і правильних форм”, маємо купу претензій до зовнішності. Але досвід показує, що для краси недостатньо тільки зовнішності, потрібна гармонія.

А ось гармонія народжується в спокої, коли жінка урівноважена ній можна насолоджуватися. Її мова, рухи і погляд заворожують, і вона ділитися своїм внутрішнім спокоєм, в її оточенні приємно перебувати.

Можливо, наша молодість, повна неправильних рішень, помилок і необдуманих вчинків, і дає можливість дозріти і стати цілісною гармонійною людиною. Не варто шкодувати про прожите, воно дало початок справжньому, і тільки від нас з вами залежить, чи будемо ми щасливі і красиві в майбутньому.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!