Прокидаєтеся посеред ночі в один і той же час? Ось що намагається сказати ваше тіло

Прокидаєтеся посеред ночі в один і той же час? Ось що намагається сказати ваше тіло

Це не випадкове явище і може пролити світло на те, що відбувається з вашим організмом, розумом і життям в цілому.
Чи замислювалися ви про те, що змушує вас прокидатися щоночі в один і той же час?

Одиночне або повторне пробудження о 3 годині ночі, на перший погляд, може здатися безневинним, але якщо це триває постійно, то виглядає занадто очевидним для випадковості. Хороші новини: це не випадкове явище і може пролити світло на те, що зараз відбувається з вашим тілом, розумом і життям в цілому.

У тілі людини виділяють 14 основних енергетичних меридіанів, 12 з яких чітко відповідають 24 годинах в добі. Це означає, що кожні 2 години один з меридіанів, що проходить через певну частину вашого тіла, стає головним.

Меридіани тісно пов’язані з частинами тіла і процесами в організмі, а також з думками, емоціями і враженнями. Іншими словами, час, коли ви найчастіше прокидаєтеся вночі, вказує на пошкоджений меридіан.

1 година ночі
Фізичні симптоми:  Проблеми з кровообігом (особливо з серцем) або жовчним міхуром.

Психологічні симптоми:  Ви ніяк не можете знайти своє місце в житті або відчути себе в безпеці. Ви не знаєте як «зробити крок вперед» і боретеся з проблемами, пов’язаними з вашою зовнішністю або вагою.

Духовні симптоми:  Зараз ви маєте потребу в джерелі енергії. Ви віддаєте більше, ніж отримуєте натомість, і це призводить до виснаження. А ще у вас може виникнути проблема із закритістю перед іншими людьми (це часто описується поняттям опірності «течією»). Хоча причина може бути викликана і тим, що ви не знаєте, як зробити себе щасливим, а тому покладаєтеся в цій справі на прийняття з боку інших людей.

2 години ночі
Фізичні симптоми:  Проблеми з травленням, пов’язані з роботою кишечника або печінки. А ще ви можете їсти або пити занадто багато або занадто мало.

Психологічні симптоми : Пробудження в цей час, як правило, пов’язане з невикористаними енергійно «кишенями», які у вас з’явилися ще в дитинстві. У молодості ви були нездатні зрозуміти їх призначення, а тому або уникали, або опиралися обставинам їх виникнення. І це впливає на вас до сих пір.

Духовні симптоми:  Вам необхідно позбутися від своїх старих і обмежуючих переконань або ідей щодо себе, які сформувалися у вас ще до того, як ви усвідомили, що відбувається насправді. Потрібно заново навчитися «переварювати», обробляти і засвоювати уроки, які пропонує вам життя.

3 годині ранку
Фізичні симптоми:  Проблеми з легенями, наприклад, нездатність зробити глибокий вдих і розслабитися.

Психологічні симптоми:  Зараз ви потребуєте поради і допомоги з вибором напрямку в житті. Хоча у вас і почалося пробудження, ви як і раніше ще багато чого не знаєте, а тому прокидаєтеся в духовну «відьомську годину» (це необов’язково погано), щоб засвоїти якомога більше необхідної вам інформації.
Духовні симптоми:  З огляду на, що о 3 годині ранку завіса між вимірами найтонша, досить імовірно, що з вами намагаються встановити контакт потойбічні сили (духи померлих улюблених, наставників та інше). Можливо, через те, що ви стаєте більш чутливими до прихованих енергетичних потоків, ваше тіло саме себе будить, коли щось незвичне відбувається і в фізичному світі. Просто запишіть всі отримані послання і ідеї, які відвідали вашу голову в цей час ночі.

4 години ранку
Фізичні симптоми:  Проблеми з сечовим міхуром або потовиділенням. Це час, коли температура вашого тіла найнижча, тому вам може бути дуже жарко або дуже холодно.

Психологічні симптоми:  В особистому житті вам теж може бути занадто «жарко або холодно», коли в один момент ви всім задоволені, а через мить вас вже долають сумніви. Довіра – це частина процесу, воно допоможе вам зрозуміти сутність балансу і дуалізму.

Духовні симптоми:  Ви переживаєте період сходження, кардинально змінюючи своє життя. Вступаючи в новий етап життя, варто попрацювати над своєю готовністю відпустити минуле.

5 годин ранку
Фізичні симптоми:  Проблеми з роботою кишечника, харчуванням або дієтою.

Психологічні симптоми:  Ви можете сумніватися, що заслуговуєте любові інших людей або власного благополуччя. Ви дуже зациклилися на самокритиці, щоб по-справжньому оцінити всі ті неймовірні речі, які створили навколо себе. Іншими словами, вам слід дозволити своєму ж городу годувати вас.

Духовні симптоми:  Ви наближаєтеся до тієї самої межі свого життя, коли, нарешті, можете відчути свою самодостатність, позитивність і процвітання. Потрібно дозволити виходити від себе внутрішньої радості, дозволити їжі і відносинам підтримувати ваше розвиток і при цьому намагатися максимально присутнім в справжній миті свого життя.

Відсутність сну між 3 та 5 годиною ранку може говорити про духовне пробудження.

Інші симптоми включають:

 • Ви переживаєте серйозні життєві зміни.
 • Сильні емоційні почуття, часто безпричинні.
 • Сумніви в реальності і в тому, на що ви дійсно здатні в цьому житті.
 • Чітке усвідомлення природи існування і самих себе.
 • Ви бачите, як у вашому житті знову спливають старі проблеми дитинства. Аналогічні ситуації повторюються, але на цей раз ви можете відреагувати на них по-іншому.
 • «Затуманення розуму» або легка дезорієнтація.
 • Бажання ізолюватися від інших людей.
 • Усвідомлене розуміння потреби «взяти життя в свої руки» і бажання серйозних змін.
 • Відчуття дискомфорту, викликане випадковими ситуаціями, які ви не можете просто «відпустити».
 • Усвідомлення того, що ви єдина людина, відповідальна за створення життя своєї мрії.
 • Звичайно, ваше пробудження серед ночі може бути викликане й іншими причинами, наприклад, руйнівними відносинами, надмірним вживанням алкоголю, тривалим денним сном, почуттями тривожності, депресії та інше.

Але найважливіше – довіряйте тому, що інтуїтивно здається вам правильним. Точно так же, як варто помічати своє пробудження в незвичний час, необхідно стежити і за тим, коли ви перестаєте це робити. Це буде означати, що проблеми певної сфери вашого життя вирішені, а ви зцілилися.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!