Просто читайте це, коли вам дійсно погано!…

Просто читайте це, коли вам дійсно погано!…

Я знаю, як це бути емоційно виснаженою. Коли ти намагаєшся пояснити це іншим, нічого не виходить. Як знайти слова для «Я відчуваю все так глибоко, я віддаю так багато, що іноді всередині залишається одна порожнеча?».

Це немов ти прокидаєшся вранці втомленою, тому що не могла спати, коли о 3 годині ночі тебе накрило знайома самотність, до якої ти вже звикла.

І ти дивишся, як всі навколо дивуються, що ти робиш не так. Дивуються, чому ти не можеш відчувати менше. Бажаючи, щоб ти перестала бути такою чуттєвою. Заздрячи тим людям, які не переймаються ні про кого, крім себе, а ти не можеш навіть уявити, як це.

Є такі люди, які просто так сильно люблять, так сильно переживають і віддають себе іншим до останньої краплі, що їм самим нічого не залишається.

Є такі люди, які віддають частинки себе, щоб інші відчували себе повноцінними. Є такі люди, які показують непохитну силу, коли допомагають іншим, але не можуть зрозуміти, як допомогти собі.

Я знаю, що чим більше людей довіряли тобі, тим менше ти довіряєш іншим. Ти навчилася покладатися тільки на себе. Я знаю, що ти втомилася так важко намагатися. Всім здається, що це природно для тебе, але це не так.

Іноді ти думаєш, що з тобою щось не так, чому ти так сильно любиш. Але ти не знаєш, як по-іншому. Люди захоплюються тобою, безстрашною, люблячою, турботливою, але вони не бачать, як втомилися твої очі, як вичерпалася твоя віра, яка величезна стала твоя самотність.

Продовжуй триматися за той шматочок віри, який у тебе ще є. Продовжуй бути собою і не змінюйся.

У тебе є те, що дуже рідко зустрічається. Будь собою і одного разу твоя самотність зустрінеться з тим, хто подивиться в твої очі і скаже: «Нарешті!».

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!