Причина, через яку чоловік йде від жінки завжди одна, і ось яка

Глибинна причина чому чоловік йде від жінки завжди одна і це зовсім не ваша біда, така чоловіча психологія. Якщо ви хочете штучно зробити так, щоб чоловік не зміг без вас обійтись, — чекайте. Він обов’язково викрутиться з цієї ситуації, щоб знову отримати цілісність та свободу самостійно розпоряджатися своїм життям.

Якщо чоловік вирішив піти — він піде, це психологія чоловіків

Не працюють практично будь-які маневри з утримання чоловіка: ні ревнощі, ні гроші, ні вагітність, ні загроза накласти на себе руки. Не має значення ні ваша фігура, ні вага, ні зріст. Абсолютно не важливо, як і в що ви одягаєтеся, що ви робите з косметикою і з волоссям.

Якщо чоловік вирішив піти — він піде, це психологія чоловіків. У кращому разі, ви затримаєте його на деякий час.

І хоч як би вам не було боляче, є для Вас й хороша новина: конкретно Ви тут абсолютно ні при чому. Йдуть не тому, що ви щось зробили, або чогось не зробили, або не так зробили. Всі ці міркування, як кажуть, на рівні пояса. А справжня причина — на рівні духу. І земні, матеріальні маневри на дух впливу не мають.

І не те, щоб ви вже зовсім ні при чому. Якщо було все добре, означає було ще щось і не так. Але воно благополучно ігнорувалося, поки чоловік не знайшов для себе розв’язання проблеми.

Чому я не говорю про того, хто винен в тому, що чоловік йде? Та тому, що глибинна причина, практично завжди, — це те, що чоловік не отримував з Вами щось дуже важливе для нього. Але це важливе, швидше за все, знаходиться за межами Ваших можливостей.

Нам всім здається, що якби ми знали, що ми б все зробили для своїх коханих. Але не треба звинувачувати себе. Ви все одно саме те, що треба, не змогли б зробити. Навіть, якщо Вам про все в подробицях розповісти.

Адже погодьтеся, якщо Ваш чоловік хотів би бачити в Вас спокійну, поступливу домогосподарку, що пече пиріжки, а Ви — активна, діяльна натура, непосида, яка постійно прагне пригод і ненавидить кухню, у Вас немає жодних шансів “зробити для нього все”. Ну, і навпаки. І всіляких таких “невідповідностей” може бути безліч, хоча досить й однієї.

Ви запитаєте, а що ж робити? Ну що: плакати, страждати й розуміти, що назад дороги немає. Починайте потихесеньки думати про те, що ці уроки пройдені, і час переходити в наступний клас. А там нові перспективи, нове життя й нові можливості.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!