Приречений песик облизував руки кожного, хто до нього підходив … Він хотів жити!

Приречений песик облизував руки кожного, хто до нього підходив … Він хотів жити!

Одного разу ноги цього пса по кличі Спідді (Гонщик) просто відмовили, і він ледве міг пересуватися! Тоді його господар вирішив, що пора припинити страждання і приспати нещасного вихованця.

Коли собака виявилася у ветеринарній клініці, вона облизувала руки кожного, хто підходив до неї, в надії на те, що вони зрозуміють – вона хоче жити!

Фахівці клініки вирішили, що зобов’язані дати Спідді другий шанс і поборотися за його здоров’я перш, ніж прийняти крайні заходи! Звичайно, шанси були малі, але лікарі вірили в чудесне зцілення цієї тварини.

Ветеринари почали курс реабілітації, який включав в себе водні тренування, масаж і фізіотерапію. Разом з волонтерами вони по черзі займалися вихованцем.
Яке було загальне здивування, коли лікування стало давати результати, і Швидкий знову зміг пересуватися самостійно! І не просто ходити, а навіть бігати!

Він торкнув серця всіх співробітників команди, які спостерігали за відновленням Спідді, і один з них більше не зміг розлучитися з цією відважною собакою.

Незабаром повністю здоровий Спідді знайшов новий, постійний будинок. Зараз він щасливий як ніколи, адже зумів вилікуватися, потрапити в добрі руки і жити повноцінним життям!

Але ж зовсім недавно цю собаку хотіли приспати, але Швидкий виявився міцним горішком! Його любов до життя і величезні старання можуть стати прикладом для багатьох!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!