Притча про любов, багатство і удачу!

Притча про любов, багатство і удачу!

Жінка вийшла зі свого будинку і побачила на вуличному дворику трьох людей похилого віку з довгими білими бородами. Вона не впізнала їх.

Вона сказала: – Ви мені не знайомі, але ви  напевно голодні. Будь ласка, заходьте в будинок і поїжте.

– А чоловік удома? – запитали вони.

– Ні, відповіла вона, – Його немає.

– Тоді ми не можемо увійти, – відповіли вони.

Увечері, коли її чоловік повернувся додому, вона розповіла йому про те, що трапилося.

– Іди і скажи їм, що я вдома і запроси їх у дім! – сказав чоловік. Жінка вийшла і запросила людей похилого віку.

– Ми не можемо піти в будинок разом, – відповіли вони.

– Чому ж? – здивувалася жінка.

Один зі старих пояснив: – Його звуть Багатство, – сказав він вказуючи на одного зі своїх друзів, і сказав вказуючи на іншого: – А його звуть Удача, а мене звуть Любов. – Після чого додав: – Зараз йди додому і поговори зі своїм чоловіком про те, кого з нас ви хочете бачити в своєму будинку.

Жінка пішла і розповіла чоловікові про те, що почула. Її чоловік був дуже втішений. – Як добре !, – сказав він, – Якщо вже треба зробити вибір, давай запросимо Багатство. Нехай увійде і наповнить наш дім багатством!

Але його дружина заперечила: – Дорогий, а чому б нам не запросити Удачу? Їхня донька слухала суперечка межу батьком і матір’ю сидячи в кутку.

Вона підбігла до них зі своєю пропозицією: – А чому б нам краще не запросити Любов? Адже тоді в нашому домі запанувала любов!

– Давай погодимося з нашою дівчинкою, – сказав чоловік дружині. – Іди і попроси Любов стати нашим гостем.

Жінка вийшла і запитала трьох старих: – Хто з вас Любов? Заходи в будинок і будь нашим гостем. Старий на ім’я Любов пішов у напрямку будинку. Двоє інших старих пішли за ним. Здивована, леді запитала Багатство і Удачу: – Я ж запросила тільки Любов, чому ви йдете?

Люди похилого віку відповіли: – Якби ви запросили Багатство або Удачу, інші два з нас залишилися б на вулиці, але так як ви запросили Любов, куди вона йде, ми завжди йдемо за нею.

Там де є Любов, завжди є і Багатство і Удача!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!