Притча про сміливу і сильну душу

Притча про сміливу і сильну душу

УРОК ДУШІ

Сидячи за круглим столом, душі вибирали свій наступний урок. Тут встала смілива і сильна душа:

– Цього разу я йду на Землю, щоб навчитися прощати. Хто допоможе мені в цьому?
Душі з співчуттям і навіть трохи злякано заговорили:
– Це один з найскладніших уроків … Ти можеш за одне життя не впоратися … Ти так будеш страждати … Нам так тебе шкода … Але ми тебе любимо і будемо допомагати …

Одна душа сказала: «Я готова бути поруч з тобою на Землі і допомогти тобі. Я стану твоїм чоловіком, в нашому сімейному житті багато проблем будуть з моєї вини, а ти будеш вчитися мене прощати ».

Друга душа зітхнула: «А я можу стати одним з твоїх батьків, забезпечити тобі важке дитинство, потім втручатися в твоє життя і перешкоджати в справах, а ти будеш вчитися мене прощати».
Третя душа промовила: «А я стану одним з твоїх начальників, і часто буду ставитися до тебе несправедливо і зарозуміло, щоб ти могла вчитися відчувати почуття прощення».

Ще кілька душ погодилися зустрітися з нею в різний час для закріплення уроку …

Отже, кожна душа вибрала свій урок, вони розподілили ролі, продумали взаємопов’язаний план життя, де вони будуть один одного навчати і наставляти, і спустилися для втілення на Землю.

Але така вже особливість навчання душ, що при народженні їх пам’ять очищається. І лише деякі здогадуються про те, що багато подій не випадкові, а кожна людина з’являється в нашому житті саме тоді, коли ми найбільше потребуємо уроку, який він з собою несе …

Успіхів Вам у пізнанні Уроків Життя!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!