Притча про те, як відсіяти непотрібних людей і бути з тими хто нам дорогий

Притча про те, як відсіяти непотрібних людей і бути з тими хто нам дорогий

Мало хто любить цей стан, коли неможливо в собі розібратися – чого я хочу, куди йду і що відчуваю. Особливо це стосується любовних емоцій. Буває і таке, що ми настільки втрачаємо життєвий орієнтир, що раптом виявляємо себе серед людей, з якими точно б не хотіли спілкуватися. Як же розібратися, хто по-справжньому дорогий і відсіяти непотрібних людей?

– Знаєш, – каже один, – у мене зараз одночасно п’ять жінок. Мені це набридло, але вибрати одну у мене не виходить. Як би мені їх відсіяти?

– Відсій одкровенням, – радить приятель. – Як це – одкровенням? – А так: відчуй себе абсолютно вільним, і кожній розповідай все про всіх інших. – Але як це допоможе? – А ти спробуй.

Наступна їхня зустріч через півроку: – Ну, і як? Скористався моєю порадою?

– Хороша порада. Дякую. Коли я став відвертим, то дві з моїх жінок тут же відмовилися зустрічатися зі мною. Ну і добре. Це був, можна сказати, грубий відсів. Залишилися троє. І ось тут почалося найцікавіше. Я дуже скоро виявив, що бути з усіма однаково відвертим у мене не виходить. Одній я міг розповісти все, іншій половину, третій взагалі нічого. У той же час про одну міг розповісти все, але розповідати про іншу у мене не повертався язик. Закінчилося це тим, що я виявив, що одній я можу розповісти все, але про неї мені не хотілося бути відвертим ні з ким.

– Ось вона у тебе і залишилася, – підказав приятель. – Саме так. Цікаво, що цей простий спосіб працює так добре. – Він працює тому, що одкровення – це показник почуття. Воно дуже швидко відсіває непотрібних нам людей. Причому у всіх випадках життя. Я завжди розлучаюся з тим, з ким не можу бути відвертим, і опиняюся прив’язаним до того, про кого не можу говорити.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!