Притча: «Все що ви зробите, все до вас повернеться»!

Притча: «Все що ви зробите, все до вас повернеться»!

Одного разу в двадцятому столітті, прямуючи додому шотландський фермер почув крики про допомогу, коли був недалеко від болотистої місцевості. Попрямувавши на крик, він побачив юного хлопця, який потрапив в пастку, і не міг вибратися з болота.Всі спроби хлопця вибратися з болота лише приводили його у більше занурювання. Це лише більше лякало хлопця і приводило його в ще більший відчай.

Фермер не розгубився і тут же зрубав товстий сук, який і використовував для витягування хлопця з пастки. Після того як хлопець опинився в безпеці, він все ще не міг заспокоїтися, але це вже було не важливо, тому що його життю нічого не загрожувало.Тоді фермер покликав хлопця до себе, щоб той міг прийти в себе. Але хлопчик відмовився від пропозиції, так як він загубився, і йому потрібно якомога швидше повернутися до батька, бо той за нього хвилюється.

На наступний день фермер з подивом виявив перед своїм будинком дорогу карету. На ній приїхав дуже багатий і шляхетний чоловік, який тут же запитав у фермера, про порятунок свого сина. Після отримання позитивної відповіді він тут же запитав про суму, яку хоче отримати фермер за це.

Ось тільки фермеру не потрібні були гроші за цей вчинок, так як він це робив заради порятунку життя, а не заробітку. Ця відповідь здивувала чоловіка, і тоді він побачив, що у фермера теж є син.Він був вражений таким благородством фермера і все-таки хотів відплатити йому за порятунок. Тоді він запропонував фермеру відправити з ним його сина, щоб той жив у нього і здобув освіту в Лондоні, природно всі витрати чоловік взяв на себе і пообіцяв, що допоможе хлопцю здобути освіту яку він захоче.

І ось минуло не мало років, хлопчисько виріс, і закінчив медичний університет, після чого почав свій шлях. Він зробив дуже багато для медицини, і навіть залишив свій слід в історії, як людина яка створила пеніцилін, а звали його Олександр Флеммінг.

І ось наближається війна, і на порозі лікарні виявляється син того самого багатого чоловіка із запаленням легенів. Але хлопець вижив так як засобом, який його врятував – був той самий пеніцилін. Дивний збіг обставин, так як тим хлопчиком, якого врятував фермер, після чого і його син, був ніким іншим як Уїнстон Черчілль. А тим, хто відкрив дорогу до знань і подарував можливість Флеммінгу здобути освіту, був ніхто інший як Рендольф Черчилль.

І одного разу в одній з промови Вінстона Черчілля прозвучала така фраза «все що ви зробите, до вас обов’язково повернеться».

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!