Пускати в своє життя вибірково – значить піклуватися про себе

Пускати в своє життя вибірково – значить піклуватися про себе

Існують різні способи побалувати себе улюблену, починаючи з смачного десерту або покупки нової кофтинки і закінчуючи медитацією під ранковим сонечком або прогулянкою в парку. Але є набагато важливіші речі з розряду турботи про себе, про які ми часто забуваємо. Мова про вибірковість щодо того, кого ми впускаємо в своє життя.

Справа в тому, що люди, якими ми оточуємо себе, так чи інакше стають частиною нашого життя і в якомусь сенсі починають визначати її. Іноді це відбувається в позитивному ключі, і це – прекрасно. А іноді – в негативному, тому це, звичайно, нас зовсім не радує.

Адже наше життя – таке коротке, і природно, що його хочеться провести з тими, хто робить його кращим. Так чому б не захистити коло свого спілкування від тих, хто краде нашу енергію. Чому не оточити себе виключно тими, хто вселяє віру і надію, дарує щастя та радість?

Можливо, хтось назве мене інтровертом, але я дійсно вірю, що набагато краще мати всього декількох, але вірних, щирих і відданих друзів.

Чому? Тому що завжди варто віддавати перевагу якості перед кількістю.

Вдумайтеся: чому ми повинні витрачати час і енергію на людей, які пригнічують, тягнуть вниз і псують життя?

Турбота про себе – дуже важлива річ. Йдеться про те, щоб дати собі любов, на яку ви заслуговуєте. Адже якщо ви самі не будете піклуватися і любити себе, то як можна розраховувати на те, що це будуть робити інші?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!