Речі в розмові, які будь-яку людину роблять красивою

Речі в розмові, які будь-яку людину роблять красивою

Вся справа в якостях, властивих співрозмовнику.

5 речей, що перетворюють будь-яку людину в красеня.

Спокійна мова без претензій

Погодьтеся, такі співрозмовники заворожують. Вони не скаржаться на родичів і колег, не порівнюють себе з іншими, не заздрять. Їх мова стабільна, без «спотикань» і мінорних інтонацій саме тому, що вони емоційно стабільні, не відчувають гніву, а агресію «знімають» екологічно — з допомогою прогулянок по місту, спорту, творчості.

Задоволений вираз обличчя

Навіть найкрасивіше личко «псується», якщо куточки губ опущені, а брови хмуряться. Все тому, що в голові, як мантра, вимовляються образи. Чорні думки «чорнять» і обличчя. А коли «ком чорноти» накопичується, обличчя стає все більш і більш неприємним.

Чим старша людина, тим більше її зовнішність відображає внутрішній світ. Не допоможуть навіть уколи краси й хірургічні «перекроювання».

Чоловіки й жінки з гарними думками виглядають відповідно. Навіть якщо у них подвійне підборіддя і довгий ніс. Променисті очі, відкритість світу, доброта — риси справді красивої людини.

Внутрішня цілісність

«Цілісна» людина не сумнівається в собі. Вона розуміє, що і для чого робить. Чітко бачить сенс свого життя, має плани на майбутнє. Таку особу неможливо образити, тому що є стрижень. Є ясність у голові й діях. Наморщений лоб, бігаючі оченята, провалюється в порожнечу погляд — це не про гарну людину.

Плавні рухи

Красивий чоловік, який не смикається по дрібницях і не поспішає. Він не штовхає перехожих, не кусає нігті, не постукує пальцями. Занепокоєння, метушливість, нервозність нікого не прикрашають. Навпаки: розташовують до себе спокійна хода, розмірена жестикуляція. Поруч з такою людиною відчуваєш: все буде добре.

Відкритість до діалогу

Закохуєшся у чоловіків і жінок, які не «зашиваються в коконі», а з радістю йдуть на контакт. Вміють підтримати розмову, щиро висловлюють емоції. Красиві люди готові пояснити свою точку зору, не бояться дискусій, сміливо заявляють про свої потреби. З ними дуже просто і зрозуміло. У цьому теж полягає краса.

Все вищеописане не означає, що потрібно терміново міняти думки. Все одно не вийде: знадобиться тривала робота над собою. Бажано — з допомогою психолога, терапевтичних груп, читання літератури. Зате «прокачаєте» не тільки внутрішній світ, але й омолодите зовнішність без косметолога.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!