Секрет щасливого шлюбу: перестаньте пристосовуватися

Секрет щасливого шлюбу: перестаньте пристосовуватися

Щасливий шлюб – мрія багатьох жінок. Чому вона так часто не збувається? Тому що заради неї жінка готова приносити жертви. І першими під ніж ідуть всі інші мрії, власні плани. Але не можна стати щасливою, погодившись же не бути собою. А якщо жінка нещасна, то звідки візьметься щастя в родині?

«Мені важко вгадати, якому гарніру він віддасть перевагу на вечерю, намагаюся про всяк випадок приготувати два різних», – слова 39-річної Віри. Вона впевнена, що її обов’язок – вловлювати бажання чоловіка.

«Я постійно скаржуся, не вмію будувати кар’єру. Але мені, колишній відмінниці, до болю хочеться визнання. А чоловік сердиться, говорить, я слабка і мені треба звільнитися і сидіти вдома », – розповідь 28-річної Аліси. Щось заважає їй зробити останній крок до повної залежності від чоловіка. У нас попереду кілька зустрічей – і одного разу вона прийде до думки, що їй потрібно не чоловікові на начальство скаржитися, а самій знайти спосіб вирішити проблеми на роботі.

Відмовляючись діяти самостійно, ми перестаємо довіряти собі, починаємо шукати опору зовні, дозволяємо іншим керувати нами. А коли з нами поводяться як з нерозумними дітьми, безпорадними без опіки, ми мимоволі підлаштовуємось, граємо роль цих дітей.

Перш за все – вирішіть, чого ви хочете для себе. І відмовтеся від жертв. Думка про те, що ваші жертви принесуть іншим щастя, – самообман. Я зазвичай прошу згадати, що в літаку просять спочатку забезпечити власну безпеку, а потім вже допомагати іншим. Якщо ваше сімейне життя увійшло в зону турбулентності, спробуйте застосувати це правило.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!