«Селфі» офіційно визнали психічним розладом

«Селфі» офіційно визнали психічним розладом

Американська психіатрична асоціація (АПА) офіційно підтвердила те, про що багато хто й сам здогадувалися: постійне фотографування себе (так звані «селфі») є психічним розладом.

Розлад називається «селфітіс» (selfitis) і визначається як обсесивно-компульсивне бажання сфотографувати самого себе і викласти фото в соціальних медіа як спосіб заповнити недолік самоповаги і заповнити прогалину в близькості.

Відповідно до рішення Американської психіатричної асоціації, існує три рівня розладу:

1.Граничний селфітіс:  фотографувати самого себе, принаймні три рази в день, але не відправляти фото в соціальні мережі;

2. Гострий селфітіс:  фотографувати самого себе принаймні три рази в день і розміщувати кожну з фотографій в соціальних мережах;

3. Хронічний селфітіс:  Неконтрольоване бажання фотографувати самого себе цілодобово і розміщувати всі зроблені фотографії в соціальних медіа більш ніж шість разів на день.

Крім того, нещодавно стало відомо, що вчені визнали публікацію фотографій зі спортзалу або з ранкових пробіжок ознакою наявності серйозного психічного захворювання –  розладу особистості.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!